» 
»
 

Adana’da torununa siper olan yaşlı kadın hayatını kaybetti

Adana'da sokak ortasında rastgele ateş açan kişilerden torununu korumak için siper olan yaşlı kadın vurularak hayatını kaybetti.

Alınan bilgilere göre olay Adana’nın Yüreğir ilçesinde bulunan 19 Mayıs Mahallesi, 1141 Sokakta meydana geldi. İddialara göre uyuşturucu satan kişiler pompalı tüfekle rastgele ortalığa ateş etmeye başladı.

Olayın gerçekleştiği mahallede ikamet etmekte olan Niyazi Kazma, şahıslara orada çocuklar olduğu gerekçesi ile ateş etmeyin diye uyardı ancak yine iddialara göre şahıslar yaşlı kadını dikkate almayarak sokak ortasında rastgele ateş etmeye devam etti.

Bu esnada şehir magandalarının durmayacağını anlayan altmış yedi yaşındaki Hatice Kazma evlerinin önünde oturan yirmi beş yaşındaki torunu Gül Kazma'yı korumak istedi ancak Hatice Kazma ile torunu pompalı tüfeklerden çıkan kurşunlardan kaçamayarak yaralandı. 

Yaşlı kadın ve torunu olay yerine gelen ambulanslarla hasteneye kaldırılırken, yaşlı kadın hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *