» 
»
 

Adana'nın merkezine şafak operasyonu yapıldı

Adana'da aranan kişilere yönelik başlatılan operasyonda 15 kişi gözaltına alındı.

Adana'da birçok suç ile ilgili olarak aranan kişilere yönelik, şehir merkezinde eş zamanlı yapılan operasyonda 15 şüpheli yakalanarak polis merkezine götürüldü. İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliği ekipleri, görevlendirilen 500 polisin katılımıyla Adana’nın kent merkezinde belirlenen 47 adrese sabahın erken saatlerinde eş zamanlı operasyon yaptı.

Operasyonun eş zamanlı yapılmasına, Uyuşturucuyla Mücadele, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele, Terör ile Özel Harekat Şube Müdürlükleri ekiplerinin de katıldığı ifade edildi.

Şafak vakti yapılan operasyona, uyuşturucu kullanmak için satın almak, mala zarar verme, güvenin kötüye kullanılması hırsızlık, yaralama, dolandırıcılık, uyuşturucu ticareti, , kumar için yer ve fırsat yaratmak, , ruhsatsız silah ve mermi bulundurma ile resmi belgede sahtecilik gibi işlenen farklı cezalar hakkında aranan 15 kişi gözaltına alındı. Şüpheliler, önce sağlık kontrolünden geçirilmek için hastaneye, oradan da emniyet müdürlüğüne gönderildi. 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *