» 
»
 

Adı Efsane 3. yeni bölümde Tarık'ı bekleyen kötü sürpriz!

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Adı Efsane son bölümü ile izleyicileri ekran başına kilitledi. Merakla beklenen Adı Efsane 3. yeni bölümde Tarık'ı tatsız bir sürpriz bekliyor.

Adı Efsane 3. yeni bölümü fragmanı yayınlandı. Heyecan dolu gelişmelerin yaşandığı Adı Efsane dizisinin yeni bölümünde çocuklarının mutluluğunu yaşayan Tarık'ı kötü bir sürpriz beklemektedir. Melis ile aralarının düzeleceği akşam, Hakan'ın babası ile arasında yaşanan olay gecenin kanlı bitmesine neden olur. Hakan'ın babası ile arasındaki atışma sırasında elindeki bıçak Tarık'a saplanacaktır.

Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu ile Gökçe Bahadır'ın yer aldığı Adı Efsane 3. bölümü ile 11 Şubat Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında izleyicileri ile buluşamayı bekleniyor.

Yeni bölümde kızlarının yurt dışına gitmemesi Tarık'ı oldukça memnun etmiştir. Ancak hatalarını bir an önce telafi etmek için harekete geçer. Melis ile arasını bir anca düzeltmek için randevu ayarlar. Ancak bu randevuda beklenmedik olaylar yaşanır. Hakan'ın babası ile olan sorunlar artık bardağı taşırmıştır. Bahar da bu olaya dahil olmuştur.

Tarık, Bahar ve Hakan'ın babası arasındaki tartışmada Tarık bıçaklanır. Tarık bu yaralanmadan sağ kurtulabilecek mi? Bahar ve kızları bu olaydan nasıl etkilenecek?

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *