» 
»
 

Adıyaman’da saçları tutuşan 2 yaşındaki minik kız faciadan döndü

Doğum günü için kendisine üzerinde yanan mumların olduğu pasta getirilen minik kız, tam mumları üfleyecekken saçları tutuşarak yanmaya başladı. Facianın eşiğinden dönülen olayda 2 yaşındaki küçük kız yara almadan kurtuldu.

Adıyaman Yeni Mahalle’de faciaya ramak kaldı. Bir doğum günü neredeyse ailenin en acılı gününe dönüyordu. Meydana gelen olayda, alınan bilgiye göre, Narda isimli küçük kız 2. yaş günü için parti hazırlandı. Akşam saatlerinde ağabeyi ve ablası birlikte Narda için hazırlanan pastayı odaya getirdiklerinde kendisine uzattılar ve mumları üflemesini istediler. Minik kız pastanın mumlarını üflemek için eğildi ancak bir kaç denemede yapamayınca pastaya iyice yaklaştı. İyice mumlara doğru eğilen Narda’nın saçları bir anda tutuştu.

Alev topuna dönen kafasıyla çığlıklar atan minik kız ne yapacağını şaşırmışkeni saçlarındaki alevler ailesi tarafından hemen söndürüldü. Büyük bir faciadan dönülen olay kamera tarafından saniye saniye görüntülenirken, 2 yaşındaki Narda olaydan yara olmadan kurtuldu. Daha sonra kendisinin söndüremediği mumlar ise ağabeyi tarafından üflenerek söndürüldü. Minik Narda ise yaşadığı korkunç olay sonrasında pastaya bir daha yaklaşamadı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *