» 
»
 

Adliye kapısındaki şüpheli çanta panik yarattı

İzmir Bayraklı Adliye Sarayı kapısının yakınlarındaki çalıların arasında duran şüpheli çanta panik yaşattı. Bomba imha ekiplerinin olay yerindeki çantayı fünye ile patlatmasından sonra içinden sadece erkek kıyafetleri çıktı.

İzmir Bayraklı Adliye Sarayı’nda çalıların arasında duran şüpheli çanta panik yaşattı. Sabah saatlerinde korku dolu anlar yaşayan İzmirliler polis ekiplerine ihbarlarda bulundular. Olay yerine bomba imha ekiplerinin gelmesiyle şüpheli çanta fünyeyle patlatıldı. Çalıların arasındaki şüpheli çantadan erkek kıyafetleri çıktı.

Büyük panik yaratan olay saat 07.00 sıralarında İslam Kerimof Caddesi'ndeki Bayraklı Adliye Sarayı'nda gerçekleşti. Başsavcı, hâkimler, savcılar ve diğer adliye personellerinin giriş yaptıkları protokol girişinde güvenlik görevini üstlenen polis memuru, duvar dibindeki çalıların arasında şüpheli, renkli bir sırt çantası görünce durumu yetkililere bildirdi. İhbarlar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Polis ve yetkililer, olay yerindeki çantaya kimsenin yaklaşmaması için etrafa güvenlik şeridi çekti. Giriş ve çıkışlar içinse bütün personelleri diğer kapılara yönlendirdi.

Bomba İmha Ekipleri, çalıların arasındaki şüpheli çantada yapılan incelemeler sonrasında, çanta fünye ile patlattı. Patlamanın ardından şüpheli çantanın içinden ise sadece erkek kıyafetleri çıktı. İzmirlilere büyük korku yaşatan şüpheli çanta olayında, çantanın içinden giysi çıkması herkese rahat bir nefes aldırdı. Çantanın neden bırakıldığı ise henüz bilinmiyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *