» 
»
 

Adnan Hunca'nın 75 yaşındaki eşi Sema Hunca'dan haber alınamıyor!

Ünlü kozmetik şirketi Hunca’nın sahibi Adnan Hunca’nın 75 yaşındaki eşi Sema Hunca’dan haber alınamıyor. Salı günü saat 15.00'de otomobiliyle Sarıyer'deki evinden çıkarak bir daha geri dönmeyen Sema Hunca'ya o günden beri ulaşılamıyor.

Kozmetik sektöründe yılların markası Hunca'nın sahibi Adnan Hunca'nın eşi Sema Hunca günlerdir kayıp. En son Salı günü saat 15.00 sıralarında otomobiliyle Sarıyer'deki evinden çıktığı öğrenilen Sema Hunca’nın telefonundan Sarıyer'deki Fatih Ormanları'nda son sinyalin alındığı bildirildi. Bu bölgede arama başlatan polisler yapılan çalışmalara rağmen Hunca'nın izine rastlayamadı. Edinilen bilgiye göre Sema Hunca, Salı günü eve dönmeyince ailesi tarafından telefonla arandı ancak hiçbir yanıt alınamayınca aile polise başvurdu. Aynı zamanda evin yer aldığı bölgede arama yapan aile Sema Hunca'ya ait bir iz bulamadı.

Sema Hunca'nın cep telefonu sinyallerini inceleyen Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Asayiş Şube Müdürlüğü Kayıp Şahıslar Büro Amirliği ekipleri son olarak Sarıyer'deki Fatih Ormanları'nda sinyal alınca, arama çalışmalarını buraya yönlendirdi. Eğitimli köpekler yardımıyla yapılan aramalarda ne Sema Hunca’ya ne de otomobiline ulaşılamadı. Sema Hunca’yı arama çalışmaları devam ediyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *