» 
»
 

Ahmet Coşkun’dan kahreden haber! Üvey babadan kan donduran itiraf…

Müge Anlı 22 Şubat'ta İzmir'in Menemen ilçesinde yaşanan 15 yaşındaki lise öğrencisi Ahmet Coşkun'un kan donduran cinayetinde yaşanan son gelişmeleri ve ortaya çıkan yeni bilgileri izleyicisi ile paylaştı...

21 Şubat yayınında cinayet ve sorgularla ilgili detay ve yeni gelişmeleri anlatan Anlı, üvey baba Müştak M.'nin ilk ifadesinde eşini kıskandığı için cinayeti işlediğini süylediğini ancak üvey babanın sonradan ifadesini değiştirerek anneninde cinayetten haberi olduğunu ve cinayetten sonra eşini arayarak o işi hallettim dediğini ve eşininde bunu daha sonra konuşuruz dediğini söylemesi üzerine annenin de gözaltına alındığını kaydetti.

DÜN ÇIKAN OTOPSİ RAPORUNA GÖRE...

Otopsi raporunda üvey babanın küçük Ahmet'i önce sopa ile bayılttığını, sonrasında baygın halde kuyuya attığı öğrenildi. Baba Mustafa Ali Coşkun tarafından adli tıp morgundan alınan Ahmet'in cenazesi kılınan cenaze namazının ardından Köseler mezarlığına defnedildi. Cenazeye katılan acılı aile ve arkadaşları yaşadıkları üzüntüyü ve katilin en ağır cezayı almasını istediklerini ifade etti.

KÜÇÜK AHMET'İN KATİLİ ÜVEY BABASI ÇIKTI

Manisa'da 7 gün önce kaybolan ve en son bir marketin güvenlik kameralarına görüntüsü takılan 15 yaşındaki liseli Ahmet Coşkun’un cesedi Yunusemre İlçesi'ndeki bir su kuyusunda bulundu. Yapılan araştırmalar neticesinde korkunç bir gerçeğe ulaşılırken Müge Anlı 20 Şubat tarihli yayınında, küçük çocuğun bir cinayete kurban gittiğini açıkladı.

Anlı, Ahmet’in ailesinin çocuğun bulunamaması halinde bugün programda olacağını belirterek, eldeki bilgiler doğrultusunda üvey babanın Cuma akşamı gözaltına alındığını, yaklaşık 5 saat süren sorguda üvey babasın küçük çocuğu başına keserle vurarak öldürdüğünü sonrasında da cansız bedenin bulunduğu kuyuya ayağına taş bağlayarak attığını ifade ettiğini kaydetti.

Menemen emniyetinin önünde beklemede olan Tatlı Sert muhabiri, annenin de sorgulanmak üzere emniyete getirildiğini belirterek, üvey babanın Ahmet’i öldürme sebebi olarak da hafta içi yatılı okulda kalıyor olmasına karşın hafta sonu eve geldiğinde karısı ile arasında tartışma yaşanmasına neden olduğunu bu yüzden ortadan kaldırmak amacıyla öldürdüğünü söylediği kaydedildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *