» 
»
 

Aile yemeğindeki tartışmada kızına ve damadına kurşun yağdırdı

Konya'da nakliyecilik yapan Hayati Yüksel evine kendisini ziyarete gelen kızı ve damadı ile yaşadığı tartışma sonrasında ruhsatlı tabancasını kullanarak her ikisini de öldürdü...

Konya merkeze bağlı Selçuklu ilçesinde bulunan Aydınlıkevler Mahallesi Akköprü Sokak'taki bir apartmanın 3'ncü katında dün gece saat 22.30 sularında yaşanan olayda iddialara göre nakliye işi ile uğraşan Hayati Yüksel’in şehir dışından dönmüş olması nedeni ile eşi akşam yemeği yemek için kızı 3 çocuk annesi kızı 30 yaşındaki Şeyda Bak ve damadı 33 yaşındaki Faruk Bak'ı evlerine davet etti.

Davet üzerine daha önceden aile içi anlaşmazlıklar nedeni ile sorunlar yaşamış olan damat Faruk Bak eşini de alarak kayınpederinin evine gitti. Yemekte kayınpeder ve damat önceki meseleler yüzünden yeniden tartışmaya başladı. Tartışmaların hararetlenmesi ile karşılıklı küfürleşmelerin yaşanması sonucu kayınpeder Hayati Yüksel evde bulunan ruhsatlı silahını alarak kızı ve damadına kurşun yağdırmaya başladı.

Sesleri duyan komşular durumu polise haber verdi. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin yaptıkları ilk incelemelerde Şeyda Bak ve Faruk Bak’ın olay yerinde hayatlarını kaybettiği belirlendi.

Cinayetleri işledikten sonra evde polisleri bekleyen Hayati Yüksel gelen ekiplere teslim olurken, cansız bedenler otopsi yapılmak üzere morga kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *