» 
 

Ajda Pekkan anne olmak için doktorlarla mı görüşüyor?

Ajda Pekkan'ın anne olmak isteği ile ilgili ortaya çıkan iddia magazin gündemini resmen salladı. 72 yaşında anne olduğu haber olan Hintli kadından sonra 71 yaşındaki Ajda Pekkan'ın da anne olmak için doktorlarına danışacağı konuşuluyor.

Ajda Pekkan şok açıklamalarıyla magazin gündemine damga vurdu. 71 yaşındaki Ajda Pekkan kariyeri, genç yaşta ailesinin dağıldığı, savruk yaşadığı gibi sebeplerle anne olamadığını belirttiği konuşmasında zaman içinde güvenini de kaybettiğini söyledi. Bu gibi sebeplerle anne olma fırsatı bulamadığını söyleyen Pekkan'ın şimdi doktorlarla görüştüğü söyleniyor. Gülşen ve Ozan Çolakoğlu'nun bebeklerini evinde ziyareti sonrasında Azur Benan'la geçirdiği güzel dakikara dem vuran ünlü şarkıcı Pekkan, röportajında çocuk özlemini dile getirmişti.

Bu ziyaretin ardından ise Ajda Pekkan'ın yaşı 72  olan ve tüp bebek yöntemi ile bir erkek bebek sahibi olan Hintli Daljiner Kaur'un haberini okuduğu ve kendisinin de bu konuda neler yapabileceğini öğrenmek için doktorlarla görüştüğü iddia edildi. Hindistan ve Amerika'daki doktorlarla temasa geçtiği söylenen Pekkan, anne olacak mı yoksa hepsi sadece söylentiden ibaret mi göreceğiz.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *