Akıllı etiket devri ile seyahatlerde eşya kaybetme derdine son!

Dünya genelinde özellikle de Amerika'da milyonlarca satılan ve seyahatlarde kaybolan eşyaların ve valizlerin kolayca bulunmasını sağlayan akıllı etiketler, Mybay ve Mytag markaları ile Bimeks'te satışa sunuldu.

Seyahate çıkacak olanların korkulu rüyası olan en değerli eşyalarının kaybolması herkeste büyük endişe yaratıyor. Tablet, pasaport, telefon, evrak çantası, çanta, valiz ya da anahtar gibi değerli olan eşyaların seyahat esnasında kaybolma ihtimaline karşılık üretilen Mytag ve Mybag Elektronik Etiketler sayesinde bütün korkular son buluyor. Özel bir teknoloji sayesinde tasarlanan ve üretilen akıllı etiket Mytag sayesinde kişilerin değerli eşyaları kaybolduğu zaman kolaylıkla bulunabilecek. Mytag etiketinde özel bir kod numarası bulunuyor. Mytag'in resmi internet sayfasına giriş yapıp etiketleri isme kayıt ettikten sonra cep telefonu ve çanta kaybolduğunda, eşyaları bulan kişiler kaybolan bu eşyaların üzerindeki etiket sayesinde eşyaların sahibine hemen ulaşabilecek.

Ayrıca aynı desen ve renge sahip olan valizler arasında da, Mytag etiketli valizler anında farklılığını gösterecek. Mytag etiketli valizlere özel valiz kılıfları, akıllı teknoloji sayesinde açılmalara ve kaybolmalara karşı eşyaları daha güvenli kılacak. Hem güvenliği artıran, hem valizleri koruyan hem de renkli kılıfları ile valizlere renk katan Mybag'in özel bir malzemeden kılıfları üretiliyor. Akıllı valiz kılıfları ile özel bir kod verilmiş oluyor. Mytag'ın resmi internet sayfasından Mybag kılıfı kullanıcı adına kayıt ediliyor. Bu sayede 3 yıl boyunca 7 gün 24 saat valizlerin güvenliği her hangi bir kaybolma ihtimaline karşı korumaya alınmış oluyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *