Akıllı telefon Galaxy Note 6 ezber bozmaya hazırlanıyor

Teknoji devleri arasında yer alan Samsung Galaxy Note 6 ile akıllı telefon piyasasına yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. Bu iddialı telefonun dizüstü bilgisayarların rafa kaldırılmasına neden olacağı yayılan dedikodular arasında...

Henüz piyasaya sunulmadan teknik özellikleri ve görüntü deyatları ile ilgili birçok iddiada bulunulan Samsung Galaxy Note 6 için açıklanan bilgiler dudak uçuklatacak türden. Bizde bu bilgileri sizler için derledik. Detayları Haberakar farkıyla haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz... Bu muheteşem telefonun başlıca dikkat çeken özelliklerinden biri USB Type-C portu özelliğine sahip olacak olması ve yine iddialara göre telefon port UBS 3.1 teknolojisini destekleyecek. Bir başka ortaya atılan bilgi ise Gear VR kulaklık yeni USB Type-C portu ile uyumlu olacağı doğrultusunda. Galaxy S7 modellerindeki kamera özellikleri ile benzerlik gösterecek ancak bu telefondaki kamera kızıl ötesi otofokus modülü içereceği vurgulanıyor. Donanımıyla ilgili olarak ise akıllara durgunluk veren bilgiler arasında Galaxy Note 6, 2K çözünürlükte ekran, Qualcomm Snapdragon 823 işlemci (Snapdragon 820’nin yükseltilmiş sürümü), 6 GB RAM ve bir 4200 mAh pil paketi ile gelecek olduğu da yer alıyor. 

256GB kapasiteli depolama özelliği telefonun toz ve suya dayanıklı IP68 sertifikasına sahip olacağı gibi daha birçok söylentide mevcut. Peki telefon alma hazırlığı içerisinde olanlar ne dersiniz sizde bu telefon bir altı ay daha beklemeye değmez mi?

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *