» 
»
 

Akrepler için Nisan ayı gelişmeleri neler olacak?

Akrep burcu için yine ne gibi gelişmeler bekleniyor, 11 Nisan 17 Nisan arası için yıldızı bu gelişmeler karşısında hangi tavsiyelerde bulunuyor acaba merak edenler için işte detaylar...

Akrep burcu yeni haftayla birlikte ikilemler içine düştüğü bir ruh halinde diyebiliriz. Bir taraftan iş hayatında kendini mecbur hissettiği şeyleri yapmaya zorlarken, diğer taraftan da işlerine yoğunlaşma sorunu yaşayabilir. Aklı sürekli karışık olan Akrepler için bu hafta karar verilmesi gereken işler açısından çok da uygun değil diyebiliriz. Bu tür bekleyen işleriniz varsa biraz daha uygun bir haftayı beklemekte yarar var.

İkili ilişkilerde şüpheci yaklaşımlar içine girebileceğiniz bu yeni haftada Akrepler biraz daha sakin kalmalı. Aksi halde gereksiz tartışmaların içine sürüklenebilirler. Ancak haftanın ilerleyen günlerinde aşk hayatında yaşanabilecek bazı heyecan dolu gelişmeler, biraz olsun motivasyonunuzu arttırabilir bu da hafta sonuna doğru kafanızı toparlamanıza yardımcı olabilir.

Sosyal açıdan yeni haftada tartışmalardan uzak durması tavsiye edilen Akrep burcu için en iyi yöntem duygulardan çok mantıkla verilecek kararlar olacaktır. Hafta sonu planları yaparken karşınızdaki kişinin fikirlerini sormanız ve ortak bir noktada buluşmanız yeni haftaya başlarken yaşayabileceğiniz can sıkıcı gelişmelerden uzak kalmanıza da yardımcı olacaktır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *