» 
»
 

Alacak verecek kavgası 7 yaşındaki Salih'in hayatına mal oldu

Konya'da Mehmet Kuşça ile Sabri Çay arasından yaşanan alacak verecek meselesi yüzünden çıkan tartışma sonrasında ateşlenen tüfekten çıkan mermi Sabri Çay'ın 7 yaşındaki oğlu Salih Çay'ı küçük yaşında hayattan kopardı...

Edinilen bilgilere göre olay Konya'ya bağlı Selçuklu İlçesi Şeker Mahallesi Uzunyol Sokak'ta saat 22:30 sularında yaşandı. İddialara göre bölgede ikamet eden ve geçimini atık kağıtları toplayarak sağlayan Mehmet Kuşça, aralarında alacak verecek meselesi bulunan Sadri Çay ile olay yaşanan olay öncesinde yine bu mesele yüzünden tartıştı. Dün gecede Çay'ın evine giderek evin biraz ilerisinde buluna boş arazide yine aynı mevzu açan Kuşça, Çay ile yeniden tartışmaya başladı. Tartışmanın hararetlenmesi üzerine öfkelenerek 42 DJR 01 plakalı aracına binen Kuşça araçta bulunan tüfekle camdan gelişi güzel ateş etmeye başladı. 

Üzerine doğru kurşun yağdırıldığı iddia edilen Sabri Çay şans ederi yara almazken yanında bulunan küçük oğlu Salih Çay (7) ve komşusu olduğu öğrenilen Harun Karabacak yaralandı. Sabri Çay kendi imkanları ile yaralanan küçük oğlu ve komşusunu Başkent Üniversitesi Konya Hastanesi'ne götürdü. Kurşunlardan biri göğsüne saplanan küçük çocuk yapılan tüm müdehalelere rağmen hayatını kaybettiği, komşu Karabacak'ın ise sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Olay yerinden kaçan zanlı için arama çalışmaları başlatıldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *