» 
 

Aleyna Tilki ailesi ile yurtdışına çıkıyor

Geçtiğimiz günlerde Diyarbakır'da konser verdiği esnada meydana gelen patlama sonrasında sahnelere bir süre ara verileceği iddia edilen Aleyna Tilki hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Yeni iddialara göre, Aleyna ptikolojisinin bozulmasından dolayı bir süreliğine ailesiyle birlikte yurtdışına çıkma kararı aldı.

Ailesi ile birlikte yurt dışına çıkmak için hazırlanan 16 yaşındaki şarkısı Aleyna Tilki, Türkiye'ye döndükten sonra sınavlarına ağırlık vereceğini ve Aralık ayı ortalarında yeniden sahnelere döneceğini açıkladı.

Diyarbakır'da bir mekânda konser verdiği sırada yaşanan patlama olayının ardından, kendisine Diyarbakır'a gittiği için pişman olup olmadığı sorusuna cevap veren Aleyna Tilki, pişman olmadığını dile getirmişti. Konser verdiği mekânın işletme sahibi Özkan Yıldırım, Tilki'nin pek çok sanatçı ile görüştüklerini ancak gelmek istemediklerini, bu nedenle Aleyna'nın daha cesur olduğunu ifade etti. Bu gibi etkinliklere devam edeceklerini belirten Yıldırım, insanın kaderinde ne varsa onun olacağını, korkmakla bir sonuca varılmayacağını ekledi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *