» 
 

Aleyna Tilki'ye bir şok daha!

18 yaşından küçük olmasından dolayı gece kulüplerinde sahneye çıkması İstanbul Valiliği tarafından yasaklanan küçük şarkıcı Aleyna Tilki'nin Stuttgart'ta vereceği konser iptal edildi.

Gece kulüplerinde sahne alması 18 yaşından küçük olduğu gerekçesi ile yasaklanan Aleyna Tilki, Almanya'da yaş engeline takıldı. İstanbul Valiliği tarafından, henüz 18 yaşını doldurmadığı için gece kulüplerinde sahne alması engellenen Aleyna Tilki'nin Almanya Stuttgart'ta vereceği konser iptal edildi. Gece kulübü yetkilileri yaklaşık 6 ay önce imzaladıkları anlaşma sonrasında Aleyna'nın 16 yaşında olduğunu öğrenince programı iptal etti. Stuttgart'a giderek sadece fotoğraf çektirip geri dönen küçük şarkıcı, Almanya'da yasal olduğu halde, Türkiye'de sahneye çıkmama sözü verdiği için Almanya'da sahneye çıkmadığını dile getirdi.

ALEYNA TİLKİ KİMDİR?

2014'de Yetenek Sizsiniz yarışması ile 14 yaşında kendisini tanıtan Aleyna Tilki, 16 yaşında Emrah Karaduman ile birlikte "Cevapsız Çınlama" adlı şarkısını çıkardı ve bir anda sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Aslen Konya'lı olan Aleyna'nın annesi Trabzonlu babası ise Rus göçmenidir. Yetenek Sizsiniz yarışmasından defalarca reddedilen Aleyna'nın yıldızı Cevapsız Çınlama şarkısı ile parladı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *