» 
 

Ali Ağaoğlu kızı Sena'nın kına gecesinde gözyaşlarını tutamadı

Ünlü işadamı Ali Ağaoğlu'nun kızı Sena Ağaoğlu'nun geçtiğimiz akşam lüks bir otelde yaptığı kına gecesi gündeme bomba gibi oturdu. Ali Ağaoğlu, damadı Koray Kırcal ve oğlu Alican Ağaoğlu ile kına gecesine baskın yaptı.

Ünlü işadamı Ali Ağaoğlu, geçtiğimiz akşam kızı Sena Ağaoğlu'nun Four Seasons Hotel'de yaptığı kına gecesine katıldı. Duygu dolu anların yaşandığı gecede, Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı olan Ali ağaoğlu, damadı Koray Kırcal ve oğlu Alican Ağaoğlu otele baskın yaptı. Ali Ağaoğlu kızının eline kına yakıldığı esnada oğlu ve damadıyla birlikte salona girerek kızına sürpriz yaptı. İşadamı Ali Ağaoğlu'nun bu duygusal ve mutlu gecede ara ara gözlerinin dolduğu görüldü. Ali Ağaoğlu kızı Sena Ağaoğlu ile birlikte muhteşem gecede bol bol dans etti ve onunla mutluluğunu paylaştı.

Lüks bir otelde muhteşem organizasyonun yapıldığı Sena Ağaoğlu'nun Koray Kırcal ile düğün arefesinde gerçekleştirdiği kına gecesi gününde, göz kamaştıran ünlü modacı Zuhair Murad imzalı kırmızı elbisesi ile dikkatleri üzerine çekti. Sena Ağaoğlu, mutlu gününde yanında olan ağabeyi Alican Ağaoğlu ile de objektiflere gülümseyerek poz verdi.

Sena Ağaoğlu ile Koray Kırcal'ın 24 Aralık Cumartesi günü dünya evine girecek.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *