» 
»
 

Ali Koç Fenerbahçe Başkanlığı için resmen adaylığını koydu

Ali Koç, bugün yapılan genel kurulda, 2018 yılında yapılacak olan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanlığı için adaylığını resmen açıkladı.

Mayıs 2018'de yapılacak olan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanlığı için seçimli olağan genel kurulda aday olacağı daha önce kulislerde sıkça konuşulan Ali Koç resmen adaylığını bugün açıkladı.

Ülker Sports Arena'da bugün gerçekleştirilen yıllık olağan mali ve idari genel kurulda konuşmasını yapmak için kürsüye çıkan Ali Koç, uzun yıllardır emek verilerek kazanılmış olan Euroleague şampiyonluğu için emeği geçen herkese teşekkür ederken, efsane koç Obradovic gibi bir hocayı Fenerbahçe Kulübüne büyük uğraşlarla kazandıran Aziz Yıldırım'a özel bir teşekkür sundu.

Olağan mali ve idari genel kurulda günün içeriği hakkında yapmış olduğu konuşmasının ardından, Fenerhabçe Spor Kulübü Başkanlığı için adı sıkça anılan ve tüm Fenerbahçelilerin de heyecanla beklediği açıklamaya yer veren Ali Koç, Kulüpteki gelecek planları hakkında konuşurken, 2018 yılının Mayıs ayında yapılacak olan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanlığı seçimlerinde aday olacağını resmen duyurdu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *