» 
 

Alişan Eda Erol çifti ayrılık kararı aldı! Alişan sosyal medyadan açıkladı

Evlenecekleri beklenirken ünlü çift Alişan ve Eda Erol'dan ayrılık haberi geldi. Dün yalanlanan ayrılık haberi bugün Alişan tarafından doğrulandı.

Alişan Eda Erol ile ayrıldıklarını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Evlenecekleri beklenen ünlü çiftin yüzükleri attığı öğrenildi. Esra Erol'un kız kardeşi Eda Erol ile bir süredir nişanlı olan Alişan, ayrılık iddialarının gerçek olduğunu duyurdu.

Eda Erol'un sosyal medya hesabından yaptığı "yollarımızı ayırdık" paylaşımının ardından yalanlanmış, hatta hesabın hacklendiği iddiaları ortaya atılmıştı. Ancak Alişan çıkan çeşitli iddiaların ardından sosyal medya hesabından açıklama yaptı ve Eda Erol ile ilişkilerini bitirme kararı aldıklarını belirtti. Ünlü şarkıcı açıklamasında Eda Erol ile nişan attıkları yönündeki iddiaların doğru olduğunu, birbirini tanıma süreci olan nişanlılıkta anlaşamayacaklarını anladıklarını ifade ederek konuşarak karşılıklı aldıkları ayrılık kararını ailelerine bildirdiklerini belirtti.

Alişan, basın mensuplarından da bu konuda gerekli hassasiyeti göstermelerini beklediğini, karşılıklı iddialar ve kötü bir hikaye beklememelerini ve aileleri üzmemelerini istedi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *