» 
 

Alişan ve Eda Erol evlilik yolunda ilk adımı attı

Sanat dünyasının uzun süredir bekar olan isimlerinden Alişan, Eda Erol'la bu akşam saatlerinde aile içinde yapılan bir törenle nişanlandı.

Ünlü şarkıcı Alişan ile sunucu Esra Erol’un kardeşi Eda Erol ile bu akşam nişan töreni düzenledi.  Bir süre önce ünlü sunucu Esra Erol'un kardeşi Eda Erol ile aşk yaşamaya başladığı ortaya çıkan çift, geçtiğimiz ay ailelerini tanıştırmıştı. Yaşanan bu sürecin ardından, Alişan ve Eda Erol bu akşam saatlerinde nişanlanarak evlilik doğru yol almaya başladılar. Aile arasında yapıldığı belirtilen nişanda çiftin yüzükleri takılarak dünya evine giden yolda ilk adımı atmış oldular.

Alişan'ın yakın dostu ve birçok sunuculuk ve oyunculuk deneyimindeki partneri Çağla Şıkel, yaptığı açıklamada, can yoldaşım benim dostum, arkadaşım, kardeşim, partnerim, bir ömür dünyalar güzeli Eda'mızla mutlu olmanı yürekten diliyorum... Seni değil artık sizi çok seviyorum diyeceğim. Çünkü siz artık birsiniz. Hep mutlu olun ve hep bugünkü gibi bakın birbirinize dedi.  Ece Erken de, bizimkinin nişanı. Mutluluklar, sözlerine yer verdi.

Mutlu Çift, aileleri ile ve yakın dostları Ece Erken ve Çağla Şıkel ile birlikte fotoğraf çektirdiler.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *