» 
»
 

Almanya’da vahşet! Genç kadını aracına bağlayıp arkasından sürükledi

Kadına şiddetin bu seferki adresi Almanya oldu. 28 yaşındaki genç bir kadın boğazına bağlanan iple arabanın arkasına bağlanıp 250 metre sürüklendi. Olayı gerçekleştiren zanlı gözaltına alınırken, genç kadının hayati tehlikesi devam ediyor...

Almanya’ya bağlı aşağı Saksonya eyaletinde bulunan Hameln şehrinde yaşanan olayda 28 yaşındaki bir bayan iddialara göre boğazına bağlanan iple 38 yaşındaki bir şahıs tarafından araca bağlanarak 250 metre sürüklendi.

Konu hakıkında açıklama yapan Hameln Şehir Sözcüsü Thomas Wahmes, pazar gece geç saatlerde yaşanan olayda, 28 yaşındaki bir bayanın 38 yaşlarındaki bir erkek tarafından boynuna geçirilen halatı aracının arkasına bağlanması sureti ile yaklaşık 250 metre boyunca sürüklendiğini açıklandı. Aldığı darbelerle ağır yaralı halde helikoptere alınarak hastaneye kaldırıldığını belirten Şehir Sözcüsü Wahmes talihsiz kadının yaşam mücedelerinin devam ettiğini ifade etti.

Polis Sözcüsü Jens Petersen yaşanan olayla ilgili açıklamasında ise 28 yaşındaki kadının yaklaşık 250 metre arabanın arkasından bağlanarak çekildiğini belirterek, kadının vücudunda ayrıca bıçak yaraları ve kırıkların olduğunu bildirdi. 38 yaşındaki zanlının gözaltına alındığını ve yaşanılan olaya misilleme yapılmasından korkulduğu bildirildi. Öte yandan, erkekle kadının eski sevgili oldukları ve Suriye'den Almanya'ya geldikleri öğrenildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *