» 
 

Alp Kırşan'ın Dominik'te yakaladığı balık herkezi hayrete düşürdü

Survivor sempatik sunucusu Alp Kırşan'ın dün akşam final gecesi dolayısı ile yapılan canlı yayında ortaya çıkan balık tutkusu ve nihayetinde Dominik'te yakaladığı balık fotoğrafları yayında şok etkisi yarattı.

Muhteşem bir finalle ekranlara veda eden Survivor sms sonuçlarının açıklanma anına kadar geçen sürede Acun Ilıcalı ve ekibinin hazırladığı video ve fotoğraflarla canlı yayında neşeli anların yaşanmasına olanak sağladı... Öncelikle yarışmacılara ait hem neşeli hem üzücü videoların izlenmesi ile başlayan programda sıra 5 ay boyunda Dominik'te yılmadan çalışan o büyük ekibe gelmişti. Bun ekibin önde gelen isimleri sevimli sunucu Alp Kırşan, yaptığı müdehalelerle adını tüm Türkiyeye duyuran doktor Metin Kuş'un Dominik'te çıkıkları balık avı maceraları en çok beğenilen video ve fotoğraflar arasında yerini aldı.

Heyecanla beklenen sms sonuçları arasında bu paylaşılan özel anlara ait kareler seyirliler tarafından da büyük beğeni topladı. Alp Kırşan ve Metin Kuş'un usta bir balıkçı olduğunuda ifade eden Acun Ilıca bu muhteşem ikilinin iki yıl önce korsanların eline düşerek nasıl kurtulduklarınıda izleyici ile paylaştı.

Adrenalini tavan yaptığı gecede son dakikalarda finale kalan Atakan ve Serkay'ın ailelerine söz veren Ilıcalı sürenin tamamlanmasının ardından heyecanlı bakışlar arasında 2016 Survivor birincisinin Atakan olduğunu açıklayarak, büyük bir sevgi selinin yaşandığı gecede kupasını birinciye takdim etti. Atakan bu muhteşem yarışmala kupanın yanı sıra para ödülünün de sahibi oldu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *