» 
 

Altın onsu düşüyor! Çeyrek ne kadar oldu?

25 Kasım 2016 tarihli altın fiyatları belli oldu. Bir önceki kapanışa göre altının fiyatları düşüş gösterdi. Peki, Kapalıçarşı'da altın fiyatları ne durumda? Çeyrek altın ne kadar oldu? Ayrıntılar haberde...

Altının ons fiyatı düne göre yüzde 0,4 düşüile 1.183 dolara geriledi. Altının gram fiyatı ise dolar kurundaki yükselişten dolayı 130 lira seviyelerinde dengeledi. Kapalıçarşı'da ise Cumhuriyet altın 871 liradan, Çeyrek altın ise 214 liradan işlem görüyor.

Geçtiğimiz günlerde, yeni haftaya 1.208 dolar seviyelerinde başlayan altının ons fiyatı, ABD'de dün verilerin açıklanmasının ardından sert bir düşüş yaşadı. Dün 1.188,4 dolardan kapanışı yapan ons altın, düşüş eğilimini bugün de sürdürerek 1.183 dolar seviyelerinde alıcısını buluyor. Kapalıçarşı'da çeyrek altın 214, Cumhuriyet altını ise 871 liradan satılıyor.

Hem hediyelik hem de yatırım yapmak isteyen vatandaşların en çok tercih ettiği altın fiyatları günlük takip ediliyor. Altın fiyatları Türkiye'de, ons, gram, cumhuriyet, tam, reşat, gibi birimlerle ifade ediliyor. Gram altın ise çeyrek altın ise daha çok tercih ediliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *