» 
 

Angelina Jolie eridikçe eriyor

Brad Pitt ile sancılı bir boşanma süreci yaşayan Angelina Jolie'nin sağlığı gün geçtikçe daha da vahim bir hâl almakta. Ünlü aktristin 34 kiloya kadar düştüğü ve sağlığının kötüye gittiği konuşuluyor.

Bir süre önce olaylı bir şekilde boşanmaya hazırlanan Angelina Jolie hakkında basına yansıyan haberlere göre ünlü aktristin hiç olmadığı kadar zayıf göründüğü ve sağlığının endişe verici boyuta geçtiği belirtildi.

41 yaşındaki oyuncunun bir zamanlar büyük aşk yaşadığı Brad Pitt'e açtığı "çocukları istismar" davasının düşmesiyle bunalıma girdiği ve beslenme sorunlarının daha da arttığı neredeyse hiç yemek yemediği iddia edildi. Beslenme sorunlarına dair haberlerin çıkmasıyla aktör Brad Pitt'in çocuklarının velayetini almaya daha da yaklaştığı öne sürüldü.

Hayırsever çalışmalarıyla tanınan Angelina Jolie'nin güçlü ve sağlıklı zamanlarına tekrar dönmesini isteyen hayranları Jolie'den gelen kötü haberlerle üzülüyor. Güzel oyuncunun kendini odaya kapatıp günlerce yemek yemeden sinir krizi geçirdiği ve sağlığının gitgide bozulduğu iddia edildi. Jolie'nin bu zor günleri boşanma aşamasında olan eşi Brad Pitt için çocuklarının velayetini almaya adım adım yaklaşması anlamına geliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *