» 
 

Ankara Marka Festivali 2016 ünlü isimlerin katılımıyla başlıyor

Ankara Ticaret Odası tarafından organize edilmekte olan Ankara Marka Festivali bu yıl 2. kez kendi alanındaki marka isimleri biraraya getiriyor. Congresium'da gerçekleştirilecek festivale ünlü isimler katılacak.

Türkiye ve dünyada hepsi kendi alanında marka olmuş isimler, ekonomide lider firmaların üst düzey yöneticileri, uluslararası temsilciler, akademisyenler, marka-reklam-iletişim uzmanları, üniversite öğrencileri ve basın mensuplarının katılımıyla gerçekleştirilecek 2. Ankara Marka Festivali başlıyor. 14-15-16 Aralık 2016 tarihlerinde Ankara Ticaret Odası (ATO) tarafından düzenlenen festivalde açılık konuşmasını Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran yapacak.

Medya, marka, ekonomi, insan kaynakları, spor endüstrisi, e-ticaret gibi güncel pek çok alanda konuşmaların yapılacağı festivalde kendi alanında marka isimler olan Ayşegül Aldinç, Ferhat Göçer, Demet Akbağ, Sertap Erener, Murat Dalkılıç, Selami Şahin, Cemil Tokel, Ahmet Pura, Mehmet Dinçerler, Sami Kariyo, Abbas Güçlü, Buğra Kazancı, Fatma Turgut, Ferman Akgül, Murat Kolbaşı, Sinan Öncel, Nazım Salur, Hakan Baş, Gamze Cizreli, Ferhat Göçer, Hande Fırat, Şeyda Coşkun ve Metin Hara da yer alacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *