» 
 

Ankara Marka Festivali ünlüler geçidine sahne oldu

Ankara Ticaret Odası (ATO) tarafından geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda organize edilen Ankara Marka Festivali’ne ilgi yoğundu. İlk gün 4 bin 200 kişi ile buluştuğu etkinliğe birbirinden ünlü sanatçılar da katıldı…

Çalık Holding’in ana sponsorluğunu üstlendiği Ankara Marka Festivali’nin ilk gününde binlerce kişinin katılımının yanı sıra birbirinden ünlü sanatçılar etkinliğe katılarak yaptıkları keyifli söyleşilerle renkli dakikalar yaşanmasını sağladı.

Etkinliğin en renkli simalarından Ayşegül Aldinç, 1981 yılında İrlanda’nın başkenti Dublin’de katıldığı Eurovision Şarkı Yarışması’nı n hayatındaki önemini belirterek, bu yaşadığı tecrübenin büyük bir denize atlamak gibi olduğunu ve yüzmeyi bu büyük denizde öğrendiğini anlattı. Bu önemli tecrübe ile güçlendiğini, bu günlere gelmesindeki en büyük etkenlerden birinin de başarıya ulaşmak adına her yol mubahtır anlayışının aksine yaptıkları değil yapmadıkları olduğunu kaydetti.

Ferhat Göçer ise, doktorluk ve müzisyenlik arasında ki seçin sürecini anlattığı oturumda her iki mesleği de yürütebilmek adına 15 yıl boyunca büyük bir çaba harcadığını kırılma noktasında ise müziğe yoğunlaşma kararı aldığını ifade etti. Bunların yanı sıra Sertab Erener , Ayshe, Metin Hara, Gamze Cizreli gibi ünlü isimlerde etkinliği onurlandıran diğer ünlü isimlerdi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *