» 
»
 

Ankara'da kafasına Türk bayrağı saran şahıs intihara kalkıştı

Ankara'daki Ulus meydanında bulunan Atatürk Anıtı'na çıkan kafasına Türk bayrağı saran bir şahıs, başına silah doğrultarak intihar girişiminde bulundu. Dolandırıldığı için intihar etmeye kalkıştığı öğrenilen şahsı, polis uzun süre ikna etmeye çalıştı.

Başkent Ankara'da kafasına Türk bayrağı sarılı halde başına silah doğrultan bir erkek şahıs, olay yerindeki vatandaşların ve gelen polis ekiplerinin ikna çabalarının üzerine silahını bırakmaya ikna oldu. Meydana gelen olay sabah saat 10:30 sularında Altındağ'daki Ulus meydanında gerçekleşti. Atatürk Anıtı'nın önüne gelen bir kişi, başına Türk bayrağı sarılı olarak elindeki silahla intihara kalkıştı. Çevredeki vatandaşların olayı fark etmesi üzerine sağlık ekipleri çağırıldı ve polise haber verildi.

Olay yerine çok sayıda polis ekibi intikal etti. Ardından intihara kalkışan şahsı ikna etmek için çaba gösterildi. Ancak vatandaş bir türlü ikna olmadı. Sonradan güvenlik amaçlı çelik yeleklerini giyen ekipler, intihara kalkışan şahısa daha da yakınlaşarak ikna etmeye çaba gösterdiler.

Şahıs, polis ekiplerine dolandırıldığını ve bu yüzden intihar etmek istediğini söyledi. Uzun süren ikna çabaları üzerine, şahıs silahını bırakmaya ikna oldu. Daha sonra da polis otosuna bindirilerek karakola götürüldü.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *