» 
»
 

Ankara’da korkunç cinayet! Oğlunun gözü önünde…

Ankara'nın Pursaklar İlçesi Belediyesi Cenaze İşleri Müdürü olarak görev yapan Ali Osman Arslan ile bir ay önce dünya evine girdiği Şermin Arslan dün sabaha karşı evlerinde uğradıkları bıçaklı saldırıda hayatlarını kaybetti.

Alınan bilgilere göre olay sabaha karşı 03.30 sularında Ankara’nın Pursaklar İlçesi'nde yaşandı. İddia edildiği üzere, Şermin Arslan'ın adı açıklanmayan eski eşinin kapıya geldiğini fark eden Ali Osman Arslan, evde bulunan tabancası alarak kapıyı açtı.

Kapının açılması ile ikili arasında kavga başladı. Bu esnada Arslan'ın elindeki tabancası yere düştü.Tabancanın yere düşmesini fırsat bilen saldırgan yere düşen tabancayı alıp, Arslan'a doğrultarak tetiğe bastı ancak silahın ateş almaması üzerine belindeki bıçağı çıkaran eski eş, Ali Osman Arslan'ı 7 yerinden bıçaklayarak katletti.

Aslan'ın ağır yaralayan saldırgan sonra 7 yaşındaki oğlunun gözleri önünde eski eşi Şermin Arslan'ı da bıçaklayarak öldürdü. Saldırgan işlediği cinayetlerin ardından tutuklık yapan tabancayı alarak alnına dayayarak tetiği çekti. Silahın ateş almasıyla eski eş de olay yerinde hayatını kaybetti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *