» 
»
 

Ankara'da okullar tatil olacak mı? Kar yağışı yoğunlaştı

Ankara'da kar tatili haberleri bekleniyor. Kar yağışının sabah saatlerinden itibaren etkisini arttırdığı Ankara'da yoğun yağış nedeniyle okullar tatil edilecek mi? 23 Aralık cuma Ankara'da okullar kar tatili olacak mı?

Ankara Valisi Ercan Topaca dün akşam Twitter hesabı üzerinden 23 Aralık cuma Ankara'da okulların tatil edilmeyeceğini açıklamıştı. Ancak sabah erken saatlerde başlayan kar yağışı yoğunlaştı ve hem veliler hem de öğrenciler eve nasıl döneceklerini düşünmeye başladı. Ankara Valiliği'nden ise henüz konuya ilişkin bir açıklama yapılmadı.

Yurdu etkisi altına alan yağışlar Ankara'da da etkisini göstermeye başladı ve şu saatlerde Ankara'da yoğun kar yağışı başladı. Meteoroloji'den alınan verilere göre öğle saatlerinde Ankara'da kar yağışının artması bekleniyor. Sabah saatlerinde hafif olan yağışın şu saatlerde arttığı gözlenirken, yollarda buzlanma ve don olayına karşı araçlarıyla yola çıkanlar endişeli.

Öte yandan Ankara'nın Polatlı ilçesinde okulların tatil edildiği duyuruldu. Yoğun kar yağışı nedeniyle Ankara Polatlı'da okullar 23 Aralık cuma günü tatil.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *