» 
»
 

Anne 10. bölüm fragmanı 27 Aralık için yayınlandı mı? Yeni Star TV

Star TV ekranlarının duygu yüklü dizisi Anne 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Karakola giden Şule, Zeynep öğretmeni şikayet mi ediyor? Peki, Zeynep Turna'dan vazgeçecek mi? Cevapların yanıt bulacağı Anne yeni bölümüne saatler kaldı. 27 Aralık'ta izleyicisi ile buluşacak Anne 10. bölüm fragmanı ayrıntılarda...

Dram ve heyecan dolu dizi Anne 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Başrollerinde Cansu Dere, Vahide Gördüm ve çocuk oyuncu Beren Gökyıldız'ın yer aldığı Anne yeni bölümü ile bu akşam Star TV ekranlarında saat 20.00'da yer alacak. Anne, bu haftaki yeni bölümü ile izleyicilerin adeta nefesini kesti. Şule, sinirle aldığı bir karar sonucunda kendisini karakolda bulacaktır. Peki, Şule Zeynep'i şikayet mi edecek? Zeynep'in akıbeti merak edilirken, Turna'nın Şule'nin yanında kalacak olması da tüm izleyicileri ekran başına kilitledi.

Yayınlanan yeni fragmanı ile duygu yüklü yeni bir bölümün sinyallerini veren Anne 27 Aralık Salı günü izleyicileri ile buluşacak. Herkesin kalplerine dokunan Anne'de Şule'nin karakola giderek ihbarda bulunması herkesi şoke etti. Öte yandan Turna'dan koparılan Zeynep, olayın üzüntüsünü yaşarken, bir de Şule'nin şikayetçi olması ile nasıl bir hayata sürüklenecek.

ANNE YENİ BÖLÜM GELİŞMELERİ

Turna okul önünde Şule tarafından kaçırılır gibi Zeynep'in elinden alınır. Zeynep, olanlara engel olamadığı için kahrolmuştur. Ancak Turna'nın Şule'nin öz kızı olmasından dolayı elinden birşey gelmemiştir. Zeynep, Ali'den yardım isteyerek Şule'yi bulmaya çalışır. Ali her yerde Şule'yi ararken Duru da onun peşine takılır. Cahide bir yandan Gamze'nin Mert ile yaşadığı sorunlarla ilgilenmeye çalışırken, öte yandan da Zeynep'in durumuna üzüntü duyar. Fakat, Melek'in gerçek annesinin yanında olmasından dolayı da içten içe mutludur.

Şule, Melek ile eski günlere dönmek için çabalar. Fakat Turna yaşadığı olayın etkisi ile içine kapanır ve Şule ile tek bir kelime dahi konuşmaz. O esna da Cengiz de Turna'nın gelmesinden dolayı rahatsızdır ve ona eziyet etmekten kaçınmaz. Ortalığın karışmasından fırsat bulan Rıfat ise Zeynep'ten para sızdırmaya başlar. Turna'dan bir haber almak isteyen Zeynep oyuna gelir.

Gönül ise Turna'yı bulmak için peşine düşer ve Şule'nin çalıştığı pavyona gelir. Şule, Gönül'e aşırı tepki gösterir ve Gönül'ün sözleri ile allak bullak olur. Şule yaşadıklarına daha fazla dayanamayarak Melek'i de alarak karakola, Zeynep'i şikayet etmeye gider.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *