» 
»
 

Anne 11. bölüm fragmanı 3 Ocak 2017 için yayınlandı mı? Turna nerede?

Star TV ekranlarına her Salı izleyicileri kilitleyen dizi, Anne 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dün akşam ekranlara gelen Anne son bölümü ile izleyicileri endişeye sürükledi. Zeynep, Turna'ya ulaşmak için kaldıkları eve girince gördüğü manzara karşısında şoke oldu. Peki, Turna öldü mü? Turna nerede? Anne 11. yeni bölümü ile 3 Ocak 2017'de...

Sevilen dizi Anne yayınlanan son bölümü ile izleyicileri soluk soluğa bıraktı. Star TV ekranlarında her Salı yayınlanan Anne 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Herkesin merakla beklediği Anne yeni bölümde neler yaşanacak? İstanbul'da Turna'nın kalabilmesi için Zeynep'ten yüklü bir meblağda para koparmaya çalışan Cengiz, Zeynep'i oldukça zor bir duruma sürükler. Cahide'nin üç kızının üzerinde tapusu olan evlerini Turna için satma fikri Duru'dan gelmiştir. Gamze'nin de kararı ile ev satışa çıkarılır ve Zeynep, Cengiz'in istediği 200 bin lirayı bulur. Ancak Zeynep, Cengiz'in adresine ulaştığında kan donduran bir görüntü ile karşı karşıya kalır. Anne dizisi 11. bölüm fragmanı yayınlandığı anda haberimizdeki yerini alacaktır.

ANNE SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Turna, Şule'nin telefonunu alarak Zeynep'le konuşmaya çalışır. Ancak Şule, Melek'in Zeynep'e "Anne" dediğini duyunca çileden çıkar. Zeynep'i şikayet etmek için karakola gider. Ancak Turna, Zeynep'in zarar görmemesi için mutluluk oyunu oynamaya karar verir. Cengiz ise Zeynep'in karşısına çıkarak, Turna konusunda artık tek muhatabının kendisi olduğunu söyler. İstanbul'da barınamadıklarını belirten Cengiz, Zeynep'ten İstanbul'da kalabilmek için 200 bin lira para ister.

Şule'nin Turna'yı pavyona götürmesi pavyon sahibini sinirlendirir. Bu sırada da Turna'yı sormak için çocuk bürodan yetkililer de pavyona gelmiştir. Pavyon müşterisi, polislerin gelmesi ile kaçmıştır. Patron bu zararı Cengiz'in karşılamasını ister ve Cengiz Zeynep'ten alacağı para ile Turna'ya yeni bir hayat değil, pavyonun parasını ödeyecektir. Zeynep 200 bin lirayı bulmak için büyük bir mücadeleye girer. Gönül ise Zeynep'in durumundan haberdar olarak, banka hesap kartını Zeynep'e verir.

Zeynep, Gönül'den gelen parayı kabul etmez. Ancak o esnada evde olan Ali, hesap kartını alarak, hesaba düzenli olarak para gönderen kişiyi öğrenir. Gönül'e her sene düzenli olarak yüklü bir ödeme yapan kişi Zeynep'i evlat edinen Cahide'dir. Öte yandan Zeynep, Gamze ve Duru, annelerini kızdıracak bir yöntemle kendi üstlerine olan bir evi satışa çıkarıp, parayı bulurlar. Zeynep, ulaşamadığı Cengiz'in adresine gittiğinde ise Rıfat'ı, Şule'yi ve Cengiz'i bıçaklanmış bir şekilde görür. Peki, Turna nerede?

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *