» 
»
 

Anne 11. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölüm ne zaman?

Star TV ekranlarının beğenilen dizisi Anne 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelmesi beklenen Anne dizisi için üzücü haber geldi. Anne yeni bölümü bugün de yayınlanmayacak. Zeynep'in başının belaya girmesinden endişe duyan Turna, Şule ile mutluluk oyunu oynayacaktır. Ayrıntılar haberde...

MF Yapım ile MEDYAPIM'ın yapımını üstlendiği, yönetmen kıoltuğunda Merve Girgin'in yer aldığı ve senaryosunu Berfu Ergenekon, Elif Asılkefeli ile Banu Tekcan'ın kaleme aldığı Anne dizisi 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Anne yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Bu akşam Star TV ekranlarına yeni bölümü ile beklenen Anne dizisinden kötü haber geldi. Anne, bu akşam da yeni bölümünü yayınlamayacak. Anne 11. bölümü 17 ocak Salı günü Star TV ekranlarında yayınlanacak.

Başrollerinde Cansu Dere, Vahide Perçin, Beren Gökyıldız ve Gonca Vuslateri'nin yer aldığı Anne son bölümü ile izleyicileri ekran başına kilitlemişti. Kan donduran son bölümünün ardından izleyiciler yeni bölümü heyecanla beklemeye başladı. Gönül, hesaplaşma için karşısına çıkan eski kayınvalidesi ile ne konuşacak? Seneler önce Gönül neden eşini öldürdü? Düğümlerin çözüleceği Anne dizisi yeni bölümü heyecanla bekleniyor.

ANNE SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Turna, Zeynep'in zarar görmemesi için Şule ile mutluluk oyunu oynamaya karar vermiştir. Cenzgiz ise Zeynep'in çaresizliğinden kar güderek, ondan İstanbul'dan ayrılmamak için yüklü miktarda para ister. Zeynep, Turna'yı kaybetme endişesi ile karşı karşıya kalarak, o parayı bulmaya çalışır.

Cengiz'in asıl amacı, müşterisini kaçırdığı için pavyonun zararını ödemektedir. Çünkü, pavyonun sahibinin peşini bırakmayacağından emindir. Zeynep, kardeşleri ile birlik olarak bu parayı bulmaya çalışırlar. Gönül ise Zeynep'in paraya ihtiyacını öğrenir ve hesap kartını Zeynep'in evinin önüne bırakır. Gazeteci Ali bu hesap defterini incelediğinde ise çok ilginç bir detayı fark eder. Gönül'e yıllarca para gönderen tek hesap, Cahide'ye aittir. Bu durum akıllarda soru işareti bırakır.

Zeynep ve kardeşleri, Cahide'nin üç kız kardeş olarak kendilerine bıraktığı evi satışa çıkarırlar. Zeynep parayı teslim alır. Ancak Cengiz'e bir türlü ulaşamaz. Cengiz'in adresine ulaştığında ise şoke edici bir manzara ile karşı karşıya kalır. Evdeki herkes bıçaklanmış ve yerde kanlar içerisinde yatmaktadır. Peki, Turna nerede? O sıralarda ise Gönül, karşısına çıkan sürpriz misafir karşısında şoke olmuştur.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *