» 
»
 

Anne 11. son bölümde izleyici şokta! Turna nasıl kurtuldu?

Uzun bir bekleyişin ardından Star TV'nin sevilen dizisi Anne 11. son bölümü ile izleyicisi ile buluştu. Anne son bölümde Turna ile ilgili düğümler çözüldü. Turna'ya ne oldu diye merak edilirken, Zeynep'in yanında görülmesi herkesi şaşkına çevirdi. Anne 11. son bölümde neler yaşandı? Turna nasıl kurtuldu? Ayrıntılar haberde...

Anne 11. son bölümü ile Star TV ekranlarında izleyicileri ile buluştu. 3 haftalık heyecanlı bekleyişin ardından Turna'nın nerede oldu belli oldu. Anne son bölümde Zeynep, Cengiz'in yanına gittiğinde yerde yaralı 3 kişi ile karşı karşıya kalmıştı. Ancak Zeynep'in gözü Turna'yı aradı. Bu vahşete muhtemelen şahitlik eden Turna'sı neredeydi? İzleyicilerin gözü Turna'yı ararken, Turna beklenmedik bir yerde çıktı. Zeynep'in yanında sağ salim olan Tuna'yı gören seyirci rahat bir nefes aldı. Turna nasıl kurtuldu?

Cahide ise kızlarının kendilerinden habersiz Turna için evi sattıklarını öğrendikten sonra sinirlerine hakim olamayarak onları cezalandırmak istedi. Kredi kartlarına ve arabalara el koyan Cahide'yi dinlemeyen Gamze ise annesinin arabasını alarak yola koyulduğu sırada kaza yaptı. Gamze'nin karşısına çıkan bu yeni kişi, onun hayatını derinden etkileyecek biri olacağa benziyor.

Şule gözlerini açtığında bir hastanede yattığını gördü. Ameliyat olduğunu öğrenen Şule, bir an önce hastaneden çıkar. Rıfat'ın öldüğünü ve Cengiz'in hayati tehlikesinin bulunarak yoğun bakımda tedavi altında olduğunu öğrenen Şule'nin aklı Melek'tedir. Melek'in nerede ve nasıl olduğunu öğrenmek isteyen Şule, onun Zeynep'in yanında olduğunu düşünmektedir.

Yıllardır yaşadığı evlat acısı ile Gönül'e hesap sormaya gelen Zeynep Anne ise Gönül hakkında farklı şeyler düşünmektedir. Zeynep Anne, Gönül'e geldiği aynı gün içerisinde Şule, Zeynep, Turna ile karşı karşıya gelmiş ve oğlunun ölümüne neden olan Gönül'ün neden cinayet işlediğini öğrenmeye çalışmaktadır. Rıfat'ın öldüğü iki kişinin yaralandığı ve bir kız çocuğunun kayıp olduğu soruşturmayı ele alan komiser Sinan Demir ise Zeynep'e ulaşacaktır. Peki, Cahide Turna'yı saklayacak mı? Yoksa ondan kurtulmaya mı çalışacak?

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *