» 
»
 

Anne 12. bölüm fragmanı yayınlandı! Zeynep köşeye sıkıştı

Merakla beklenen Anne 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Anne yeni bölümde Komiser Sinan Zeynep ile görüşüyor. Zeynep'in olayla olan bağlantısını araştıran Komiser Sinan, düğümleri çözecek mi? Şule Zeynep'ten şikayetçi oluyor! Zeynep şimdi ne yapacak? Anne 24 Ocak gelişmeleri ayrıntılarda...

Star TV ekranlarında keyifle izlenen Anne 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Anne yeni bölümde Komiser Sinan Zeynep'in peşini bırakmıyor. Zeynep'in bir şeyler sakladığından neredeyse emin olan Komiser Sinan, Melek'i aramaya devam ediyor. Peki, Cahide kızını koruyabilmek adına Turna'nın evde olduğunu söyleyecek mi? Turna'nın geçirdiği ev kazasından endişe duyan Zeynep, Gönül ile birlikte Turna'yı hastaneye götürüyor. Hastane çıkışında ise Şule'ye rastlıyor. Zeynep Turna'yı alarak oradan uzaklaşıyor. Ancak Şule öfkesine yenilerek karakola gidip Zeynep'in kızını kaçırdı iddiasında bulunuyor.

Başrollerinde Cansu Dere, Vahide Perçim, Beren Gökyıldız ve Gonca Vuslateri'nin yer aldığı Anne 24 Ocak yeni bölümü merakla bekleniyor. Anne yeni bölümde Komiser Sinan Zeynep ve Turna bağlantısını öğrenecek mi?

ANNE SON BÖLÜM ÖZETİ

Rıfat'ın evinde yaşanan saldırının ardından Rıfat ölmüş, Şule ameliyat olup hastaneden çıkmış ve Cengiz ise yoğun bakımda ölüm kalım savaşı vermektedir. Cinayeti soruşturan Sinan komiser, kayıp olan Turna'yı aramaktadır. Olay anından itibaren Turna ortalıkta yoktur. Cahide ise kızlarının kendisinden habersiz sattığı ev için, onların özgürlüklerini kısıtlayarak cezalandırmıştır.

Zeynep anne ise oğlunu öldüren Gönül'e yıllar sonra gelerek hesap sormuştur. Ancak Gönül'ün dükkânında uzun süre duran Zeynep Anne'nin kafasındaki soru işaretleri daha da artmıştır. Gönül ise neden kocasını öldürmek zorunda kaldığını anlatmamıştır.

Sinan komiseri daha önceden tanıyan Ali, haber yapma bahanesi ile olanlarla ilgili gelişmeleri öğrenerek Zeynep'e aktarmaktadır. Polisin Rıfat'ın evinden bir ip ucu bulduğundan şüphelenen Zeynep, büyük bir karar vermiştir. 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *