» 
»
 

Anne 17. yeni bölümde neler olacak? Gönül eşini neden öldürdü?

Anne son bölüm Star TV ekranlarında yine izlenme rekorları kırdı. Bölüm sonrasında heyecanla beklenen tanıtım yayınlandı mı? Melek ve Zeynep kavuşabilecek mi? İşte detaylar…

Star TV ekranlarında her bölümde artan izlenme oranıyla yine bir numara olmayı başaran dizi Anne son bölümde hüzün ve acı hakimdi. Zeynep’in küçücük bir kızı kurtarabilmek adına kendi hayatını hiçe sayarak verdiği savaş sonuçsuz kalmış, her şeyin ortaya çıkması ile Melek gerçek annesini kurtarmak adına yalan söylemek zorunda kalması ile cehennem gibi olan hayatına geri dönmek zorunda kalmıştı.

28 Şubat akşamı yayınlanacak olan Anne 17. Yeni bölüm tanıtımı henüz Star TV’de yayınlanmadı ancak yeni bölüm dedikoduları ve bölüm tüyoları için sizler için takipte olacağız. Yeni bölümde Zeynep’i ne gibi zorluklar bekliyor? Turna gördüğü şiddeti anlatabilecek mi? Gönül Hanım’ın hastalığı ne? Hepsi ve daha fazlası için takipte kalın…

Son bölümde yurttan kaçan Turna, Gönül hanım'ın evine giderek annesine kavuşur. Ancak Zeynep hem Turna'nın hem de kendi iyiliği için Turna'yı yeniden yurda götürür. Bu esnada Cengiz, Zeynep'in annesinden aldığı paralarla Şule'nin gözünü boyamaya devam etmektedir. Yeni tuttuğu evi dayayıp döşemiş, paranın kaynağının kesilmemesi için Turna'nın eve geri gelmesini beklemektedir.

Zeynep'in annesininde yardımı ile kızına kısa yoldan kavuşan Şule, kendini gerçekten aile olduğuna inandığı bir evliliğin içerisinde sanmaktadır. Oysa gerçek hiçte düşündüğü gibi değişdir. Zaman içerisinde gerçek yüzünü yavaş yavaş göstermeye başlayan Cengiz, işe Şule'yi darp etmekle başlar.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *