» 
»
 

Anne 2. bölüm fragmanında şoke eden gelişme! Yüzleşme zamanı...

Star TV ekranlarının çiçeği burnunda Anne 2. bölüm fragmanında duygu yüklü sahneler ile dolu. Bu akşam 20.00'da ekranlara gelecek Anne yeni bölümünde, yüzleşme zamanı geldi. Zeynep ve Melek artık İstanbul'dadır. Ancak onları bekleyen tehlikelerden habersiz, Zeynep annesi ile yüzleşecektir.

MF Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, Merve Girgin Aytekin'in yönetmen koltuğunda oturduğu ve Berfu Ergenekon'un kaleminden çıkan Anne dizisi geçtiğimiz hafta ilk bölümü ile izleyicileri ile buluştu. Başrollerinde Cansu Dere (Zeynep), Beren Gökyoldız (Melek), Vahide Perçin (Gönül Aslan), Gonca Vuslateri (Şule Akçay) Gülenay Kalkan (Cahide Güneş), Berkay Ateş (Cengiz Yıldız), Can Nergis (Ali Tezel)'in yer aldığı Anne 2. bölüm fragmanları yayınlandı. Bu akşam Anne yeni bölümü ile Star TV ekranlarında 20.00'da yayınlanacak. İzlenen ilk bölümün ardından gözler ikinci bölüme çevrildi. Melek ve Zenep'i İstanbul'da neler bekliyor? Yayınlanan fragmanları ile yeni bölümde izleyicileri duygu dolu sahneler bekliyor olacak.

Zeynep, Melek'i alarak İstanbul'a gelmişlerdir. Ancak İstanbul'a ayak bastıkları andan itibaren aksilikler ve tehlikeler onları beklemektedir. Zeynep, seneler önce kendisini terk eden annesi ile yüzleşecektir. Hapisten çıkan Gönül ise çıkar çıkmaz Cahide'nin yanına gidecektir. Seneler önce ona verdiği sözü tutacaktır fakat beklenmedik olaylar sonrasında Melek ile tanışacaktır. Melek'in Zeynep'e "Anne" demesi sonrasında Gönül şaşıracak, ancak gazetede küçük Melek'in denizde kaybolduğu haberini görünce şoke olacaktır.

ANNE 1. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yaşadığı tüm olumsuzluklara rağmen oynadığı mutluluk oyunlarına kendisi bile inanan, küçük dünyasında kendi hayalleri ile yaşayan Melek, onun hayatını değiştirecek Melek öğretmen ile tesadüfler üzerine tanışacaktır. Melek'in annesi Şule ise girdiği bataklığın içerisinde Cengiz'e olan bağlılığından dolayı Melek'in farkında bile değildir. Öğretmenlerinin sağlığında ve can güvenliğinden şüphe duydukları Melek, başta kendisi olmak üzere herkese mutlu bir ailesi olduğunu göstermeye çalışmaktadır. Zeynep ise Melek'in açlıktan bayılması üzerine harekete geçecektir. Ancak kendisine gelen bir haber sonrasında apar topar İstanbul'a gitme kararı almıştır.

Tam da İstanbul'a gideceği gün, Melek'in kendisinde kalan küçük not defterini vermek üzere Melek'in evine gitmiştir. Şule ise Cengiz ile Melek'i poşete koyup çöpe atmış ve birlikte eğlenmeye gitmişlerdir. Zeynep ise kıpırdayan poşetten şüphelenip açtığında içerisinde Melek'i görmüş ve onu alıp eve götürmüştür. O gün büyük bir karar alan Zeynep, Melek ile büyük bir oyuna kalkışmışlardır.

Melek hiçbirşey olmamış gibi bir gün daha hayatına devam edecek ve o gün Zeynep ile birlikte kaçacaktır. Zeynep ise Melek ile yeni bir hayata başlangıç için hazırlıklar yapmaktadır. Zeynep, Melek'e denize düştü süsü verip, birlikte İstanbul'a kaçmışlardır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *