» 
»
 

Anne 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Melek ve Zeynep tehlikede

Baş rollerinde Cansu Dere, Vahide Perçin ve Beren Gökyıldızın yer aldığı Star TV ekranlarında yayınlanan Anne dizisinin 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Zeynep ile görüşen gazetecinin amacı ne? Şule, Zeynep'in peşine düşüyor. Zeynep'i zor bir annelik sınavı bekliyor. Detaylar haberde...

Güneş Ailesi, Zeynep ve Turna'nın bir anda eve gelmesi ise şoke olur. Zeynep, Turna (Melek) için, en güvende olabileceği yerin kendi ailesinin yanı olduğunu bilmesine rağmen Cahide'nin kafasında sorulardan dolayı herşey üst üste gelmiştir. Zeynep ise Melek'i Turna'yı alıp çekip gitmekle, gerçekleri ailesine açıklamak arasında kalır. Bandırma'da ise Melek için umutlar artık tükenmiştir. Cengiz ise bu meselenin bir an önce kapanması için cenaze işlemlerini başlatmasını ister. Şule ise Cengiz'in sözünü dinlemezse onu kaybedeceğini bilmektedir. Şule, Cengiz ile Melek arasında bir seçim yapmak zorunda kalmıştır. Ancak Şule, Melek'in öğretmeni Zeynep'e ulaşmak için çabalayacaktır.

Turna'da mutlu ve sıcacık bir yuvaya kavuştuğunu düşünürken, gazeteci Ali ile karşılaşır. Ali, hesaplayarak Turna'nın karşısına çıkmıştır. Sorularıyla köşeye sıkıştıran Ali'nin amacı ona herşeyi itiraf ettirmektedir. Ancak, Melek kendisinin Turna olduğunu ve Melek'i tanımadığını söyleyecektir. Star TV ekranlarında beğeniyle izlenen Anne 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Bomba etkisi yaratacak yeni bölümde Zeynep, anneliği ile sınanacak. Onları bulan Ali ise şoke eden bir teklifle gelecek. Peki, Ali'nin teklifi ne olacak?

Yapımcısını MF Yapım ile MEDYAPIM'n üstlendiği, yönetmen koltuğunda Merve Girgin'in oturduğu Star TV ekranlarının yeni dizisi Anne'nin senaryosu ise Berfu Ergenekon'un kaleminden çıkıyor. 8 Kasım'da Star TV ekranlarında yayınlanacak Anne 3. bölüm için nefesler tutuldu. Yeni bölümde Zeynep ile Turna'yı neler bekliyor? Yeni fragmana "Haberin Videosu" butonundan ulaşabilirsiniz.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *