» 
»
 

Anne 3. bölüm fragmanı 8 Kasım için yayında!

Star TV ekranlarının duygu yüklü dizisi Anne 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Melek konusunu kapatmayan Ali, onu buluyor ve ona sorular soruyor. Ancak Melek, annesinin ve Cengiz'in fotoğraflarını gördüğü halde onları tanımadığını söylüyor. Peki, Zeynep ile Melek'in yolları ayrılacak mı? 8 Kasım'da yayınlanacak Anne 3. bölüm gelişmeleri detaylarda...

İzleyenleri ekranları başına kilitleyen Star TV ekranlarında her Salı yayınlanan Anne 3. bölüm fragmanı yayınlandı. MED Yapım ile MF Yapım imzalı Anne dizisinin başrollerinde, Cansu Dere, Vahide Perçin, Beren Gökyıldız, Gonca Vuslateri, Gülenay Kalkan, Berkay Ateş, Can Nergiz, Alize Gördüm ve Ahsen Eroğlu yer alıyor. Her Salı yeni 20.00'da ekranlara gelen duygu yüklü Anne dizisi yeni bölümü ile 8 Kasım'da izleyicileri ile kavuşmayı bekliyor.

ANNE DİZİSİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Melek ve Zeynep birlikte İstanbul'a yola çıkarlar. Şule ise Melek'in kaybolmasının ardından büyük şoka uğramıştır. Olanlardan haberi olmayan Cengiz, Şule'nin eve gelmeyişi ve sonrasında da eve bir adamın bırakıyor olmasından dolayı sinirlenmiştir. Şule ise Melek'in denize düşüp kaybolduğunu söylemiştir. Tüm oklar Melek'in çıkan fırtınada denize düştüğüne işaret etse de, Melek Zeynep öğretmeni yani annesi ile birlikte İstanbul'a gelmiştir. Ancak İstanbul'a adım attıklarından itibaren aksilikler peşini bırakmayacaktır. Önce kimlik kontrolünde stres yaşayan anne kız, ardından paralarının çalınması ile büyük bir şok atlatmışlardır. Zeynep, Melek ile birlikte bir otele yerleşmenin yolunu bulmuş, ancak Melek'in karşısına çıkan Sakar Teyze'nin gerçek kimliğinden habersizdiler. Zeynep, acil paraya ihtiyacı olduğundan dolayı fotoğrafçı olmak istediği derginin temizlikçisi olmayı kabul etmiştir.

Melek ise otel köşesinde ateşler içinde yanarken, Sakar Teyzesinden yardım istemiştir. Zeynep otele döndüğünde korkuya kapılmış ardından Sakar Teyzenin adresine ulaşmıştır. Sakar Teyze yani Gönül Aslan, Zeynep'in gerçek annesidir. Uzun yıllar hapis yatan Gönül, çıkar çıkmaz kızını sormak için Cahide'nin yanında soluğu almıştır. Kızının fotoğrafını gören Gönül, onun okulunu bitirip İstanbul dışında çalıştığını öğrenmiştir.

Ancak çok zaman geçmeden kızı Zeynep ile karşı karşıya gelmiş ve Melek'in ona "Anne" diye seslenmesinden dolayı bu işin peşini bırakmamaya karar vermiştir. Melek'in hasta olduğunu öğrenen Gönül, onu alıp evine getirmiştir. Zeynep'te işten çıkar çıkmaz Melek'in yanına gitmiştir. Hikayesini anlatan Zeynep, küçük yaşta evlatlık verildiğini ve çok zor dönemlerden geçtiğini annesi olduğunu bilmeden Gönül'e anlatmıştır. Öte yandan Zeynep'in manevi annesi Cahide ise kızının kendisinden birşeyler sakladığından şüphelenmektedir.

Zeynep'in otele sürpriz bir şekilde üvey kız kardeşlerinin gelmesiyle işler daha da karmaşık hale gelmiştir. Her defasında anneliğini sorgulayan Zeynep, Melek'i bırakmamakta kararlıdır. Ancak Melek'in kaybolmasının ardında başka durumlardan şüphelenen gazeteci Ali, Melek'in öğretmeni olduğunu öğrendiği Zeynep'in yanına gidecek ve Melek'i görecektir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *