» 
»
 

Anne 4. bölüm fragmanında Melek ve Zeynep'i neler bekliyor?

Star TV ekranlarında her Salı 20.00'da yayınlanan sevilen dizi Anne 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Anne dizisi yeni bölümü için nefesler tutuldu. Bu akşam da izleyicisini ekranlara kilitleyeceğinin sinyallerini veren Anne dizisi yeni bölüm gelişmeleri ve son bölüm özeti detaylarda...

MED Yapım ile MF Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Merve Girgin Aytekin'in oturduğu ve Berfu Ergenekon'un kaleminden çıkan Anne 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Başrollerinde Cansu Dere'nin Zeynep'i, Berek Gökyıldız'ın Melek'i, Vahide Perçin'in Gönül'ü, Gülenay Kalkan'ın Cahide'yi, Gonca Vuslateri'nin Şule'yi, Berkay Ateş'in Cengiz'i ve Can Nergis'in Ali'yi canlandırdığı Anne dizisi yeni bölümüne saatler kaldı. Yeni bölümü heyecanla beklenen Anne dizisinde, Melek ile Zeynep'i, Ali köşeye sıkıştırıyor. Melek'i bulan Gazateci Ali, ona Cengiz ile Şule'nin fotoğraflarını göstererek resmen sorguya alıyor. Ardından Zeynep'i de sıkıştıran Ali, bu işin peşini bırakmayanının sinyalini veriyor. Peki, Ali'nin amacı ne? Zeynep bu durumdan nasıl kurtulacak?

ANNE SON BÖLÜM ÖZETİ

Melek ile Zeynep birlikte bir hayata atılmış ve birlikte İstanbul'a gelmişlerdir. Ancak İstanbul'a adım atar atmaz aksilikler peşini bırakmayacaktır. Heryerde Melek'in denize düştüğü haberini görmüşlerdir. Bu korku içerisindeyken bir de polisin kimlik kontrolüne takılmışlardır. Melek'in küçük oyunları sayesinde polisten kaçmayı başarsalar da, bu kez de Zeynep çantalarını kaptırmıştır.

Beş parasız kalan Zeynep ile Melek, kendilerine sığınacak bir yer bulmuşlardır. Ancak Zeynep, öz annesi olan Gönül ile tesadüfler üzeri karşılaşmış, Gönül onu bilse de o annesini bilmemektedir. Gönül, Melek ile Zeynep'in güvenini kazanmıştır. Zeynep Melek ile birlikte bir otele yerleşmiş ve bir iş bulmaya karar vermiştir.

Fakat fotoğrafçı olarak başvurduğu iş yerine temizlik görevlisi olarak başlamıştır. İlk iş gününde akşam otele dönen Zeynep, Melek'i odada bulamayınca deliye dönmüştür. Melek'in bıraktığı küçük nok ile Gönül'ün yanına giden Zeynep, Melek'e ulaşmıştır. Zeynep, iyi bir anne olamadığını düşünürken, tanımadığı annesi Gönül'den aldığı tavsiyeler üzerine en doğrusunun ailesinin yanına gitmek olduğuna karar vermiştir. Gazeteci Ali ise heryerde Zeynep'e ulaşmanın yollarını aramaktadır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *