» 
»
 

Anne 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni 29 Kasım Star TV'de

Star TV ekranlarında soluk soluğa izlenen duygu yüklü dizi Anne 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bu akşam Anne dizisi yeni bölümü ile izleyicilerinin karşısına çıkacak. Peki, Şule Melek'e ulaşmayı başaracak mı? Cahide'ye her şeyi anlatan Zeynep, nasıl bir tepki ile karşılaşacak? Son bölüm özeti ve yeni gelişmeler ayrıntılarda...

MED Yapım ile MF Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, Merve Girgin Aytekin'in yönetmen koltuğunda oturduğu ve Berfu Ergenekon'un kaleminden çıkan Anne dizisi heyecanla izlenmeye devam ediyor. Tüm yurdu duygu seline sürükleyen Anne dizisinin 6. bölüm fragmanı için ise meraklı bekleyiş başladı. Başrollerinde Cansu Dere, Beren Gökyıldız, Gülenay Kalkan, Vahide Perçin, Gonca Vuslateri, Berkay Ateş, Alize Gördüm, Can Nergis ve Ahsen Eroğlu'nun yer aldığı Anne, yeni bölümü ile bu akşam 20.00'da Star TV ekranlarında yer alacak. Peki, Anne 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde izleyicileri neler bekliyor? Anne 29 Kasım yeni bölüm fragmanı için takipte kalın. Son fragmana "Haberin Videosu" butonundan ulaşabilirsiniz...

ANNE YENİ BÖLÜM GELİŞMELERİ

Şule'nin telefonun çalması ile herkesin dengesi alt üst olacaktır. Çünkü Şule tarafından gelen telefonu Melek açmıştır. Telefon konuşmasına şahitlik eden Cahide ise Zeynep'in bir an önce gitmesini istemektedir. Bunun bir suç olduğunu ve Turna gibi Türkiye'de çok sayıda çocuk olduğunu söyleyen Cahide'yi, Zeynep dinlemeyecektir. Gerekirse ailesinden de vazgeçeceğini söyleyen Zeynep ile Cahide arasında ipler iyice gerilecektir.

Şule ise kızının hayatta olduğunu öğrendikten sonra duyguları darma dağın olacaktır. Melek'i görmek için yola çıkan Şule, öfke kontrolü problemi yaşadığı için bir anda karakola düşer.

Turna ise Zeynep ve ailesi arasında büyük bir sorun olduğunu fark eder. Kendince bulduğu çözüm yolları Zeynep ile Turna'yı birbirinden ayırmaya kadar ilerler. Zeynep, Turna'nın yazdığı okurken gözyaşlarına boğulur. Ancak mektubun sonunda Turna'nın evi terk ettiğini anlar. Bu duruma kendisinin sebep olduğunu düşünür ve Turna'yı bulmak için kendisini yola atar. Bu sırada en büyük destekçisi de Gönül olacaktır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *