» 
»
 

Anne 7. bölüm fragmanında Şule ile Melek birbirlerine sarılıyor!

Her Salı Star TV ekranlarına adeta kilitleyen duygu dolu dizi Anne 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam Anne yeni bölümü ile izleyicisi ile buluşmayı bekliyor. Melek ile Şule'nin kavuşmasının ardından neler yaşanacak? Şule, Melek'i alıp götürecek mi? Anne son bölüm özeti ve 13 Aralık yeni bölüm gelişmeleri ayrıntılarda...

Star TV ekranlarının duygu yüklü dizisi Anne 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Şule, Melek'i buluyor. Peki, Şule Melek'in Zeynep ile olan yeni hayatında yaşamasına izin verecek mi? Yoksa Melek'i alıp götürecek mi? Peki, Zeynep Turna kuşunun elinden uçup gitmesine seyirci mi kalacak? Anne yeni bölüm gelişmeleri 13 Aralık için neler olacak? MED Yapım ile MF Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Merve Girgin Aytekin'in yaptığı ve Berfu Ergenekon'un kaleminden çıkan Anne 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Cansu Dere, Vahide Perçin, Beren Gökyıldız, Gülenay Kalkan, Gonca Vuslateri, Berkay ateş, Ahsen Eroğlu, Can Nergis ve Alize Gördüm'ün yer aldığı Anne yeni bölümü ile bu akşam Star TV ekranlarında yerini alacak.

Yeni bölüme saatler kala heyecan doruklarda. Yayınlanan yeni fragman ile birlikte izleyicilerin yürekleri ağza geldi. Şule, Melek'in peşini bırakmıyor. Tabi ki tehlikeler de Turna ile Zeynep'i... Peki, Melek gerçek annesi Şule ile karşı karşıya gelecek mi? Melek, annesi ile karşı karşıya kalınca ne yapacak? Gazeteci Ali ise Gönül'ün gerçekte Zeynep'in annesi olduğu gerçeğini Zeynep'e söyleyecek mi? Gerçekler yeni bölümde ortaya çıkacak mı? Anne 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Anne dizisi yeni fragmanına "Haberin Videosu" butonundan ulaşabilirsiniz.

ANNE YENİ BÖLÜM GELİŞMELERİ

Şule, öldüğünü sandığı kızı Melek'i nihayet bulacak. Melek'i bulmanın sevincini yaşarken, Melek Şule'nin karşısına çıkmak istemeyecek. Ancak Şule'nin pes etmeye niyeti yoktur ve onu ikna etmek için elinden geleni yapacaktır. Zeynep ise Turna'nın mutsuz olmasını istemez. Turna ise bir yanda onun için herşeyi yapan annesi Zeynep, öte yanda kendisini affettirmeye çalışan Şule'nin çabaları arasında sıkışmış kalmıştır. Fakat, Zeynep'in vicdanı anne-kızı ayırmaya el vermemiştir.

Turna, Şule'nin karşısına çıktığında ise Turna'nın ne tepki vereceği şaşkınlıkla beklenmektedir. Ancak Turna herkesi şoke edecek bir karar verecektir. Cengiz ise hapisten çıkar çıkmaz Şule'nin peşine düşecektir. Şule'nin gazeteci Ali ile görüştüğünü öğrenen Cengiz deliye dönerken, hiç beklemediği bir olayla karşı karşıya kalacaktır.

ANNE SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Şule, İstanbul'a gelmesindeki gerçek amacın peşine düşüyor. Cengiz'in nezarette olmasını fırsat bilen Şule, eline geçen adrese giderek Zeynep öğretmene yani Melek'e ulaşmaya çalışıyor. Zeynep ise korku içerisinde Turna'ya kol kanat germeye çalışıyor. Ancak Gönül'ün hastaneye kaldırıldığı haberini alan Zeynep, her zaman yanlarında olan Gönül Hanım'ın yanına koşuyor.

Zeynep'e ulaşamayan Şule, Ali'den yardım istemeye kara veriyor. Ancak Ali, Şule'yi acı gerçeklerle yüzleşmek zorunda bırakıyor. Şule'nin ise bu olanlardan sonra Zeynep'e öfkesi daha da büyüyor. Melek'in izini bulan Şule, sakladığı geçmişi hakkında hiçkimsenin bilmediği gerçekleri gün yüzüne çıkarıyor.

Senelerce Şule'nin yanında sıcak bir yuva ve anne şefkati göremeyen Melek, yeni hayatında onun için her fedakârlığı yapan annesi Zeynep ile Turna olmayı tercih eden küçük kız için artık karar zamanı gelmiştir. Melek'in seçimi ise hem Şule'yi hem de Zeynep'i etkileyecektir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *