» 
»
 

Anne 7. son bölümü ile damgasını vurdu! Anne 8. Bölüm fragmanı...

Star TV ekranlarında her Salı izleyicisi ile buluşan Anne 7. bölümü ile herkesi şoke etti. Dizide kötü karakter olarak görünen Şule'nin acı geçmişi ortaya çıktı. Genç yaşta anne olan Şule'nin, eşini kaybettikten sonra tek başına mücadele ettiği ve yaşadığı kötü olaylar, izleyenleri gözyaşlarına boğdu. Anne dizisinin 8. bölüm fragmanı ise büyük merak konusu oldu. Ayrıntılar haberde...

Başrollerinde Cansu Dere, Gonca Vuslateri, Vahide Gördüm ve Beren Gökyıldız'ın yer aldığı Anne dizisi son bölümü ile Salı günü Star TV ekranlarına geldi. Dizi yayınlanmaya başladığından beri Melek'e yapılan eziyetleri görmemezlikten gelen Şule'nin geçmişte yaşadığı olayların gün yüzüne çıkması herkesi derinden sartsı. Ekranların duygu yüklü dizisi Anne'nin 7. bölümü final sahnesi ile herkesin kafasında soru işareti bıraktı. Gönül'ün Turna'ya onu mutlu etmek adına yaptığı küçük sürpriz, Zeynep'in gözünden kaçmadı. Zeynep, Gönül ile ilgili şüphe duymaya başladı.

Anne son bölümde Şule'nin geçmişine açılan kapılar aralandı. Hayatından endişe duyduğu Melek'in, Zeynep öğretmenin yanında Turna olduğunu ve çok farklı bir hayatı olduğunu gören Şule, kızından vazgeçmedi. Öte yandan Zeynep ise anne ile kızı arasına girmeye vicdanı el vermediğinden Turna'sının gitmesine seyirci kaldı. Yeni bölümde ise Turna ile Zeynep'in yeniden birbirine kavuşacağı tahmin ediliyor. Anne 8. bölüm fragmanı ise şimdiden araştırılmaya başlandı. Yeni bölümü henüz yayınlanmadı, fakat yayınlandığı anda haberimizdeki yerini alacaktır.

ANNE SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Soluk soluğa izlenen Anne yeni bölümde Şule ve Melek karşı karşıya geldi. Hayatından endişe duyduğu Melek'i bulan Şule, ona kavuşmanın mutluluğunu yaşarken, Melek'in onun karşısına çıkmak istemeyişi, Şule'ye geçmişi hatırlatmıştıır. Zeynep ise Turna'nın üzülmesine razı değildir. Öte yandan Şule'nin de çabaları arasında kalmıştır. Nihayetinde Şule'nin karşısına çıkan Turna, herkesi şaşırtacak bir karar vermiştir.

Cengiz ise hapisten çıkar çıkmaz Şule'nin peşine düşmüştür. Şule'nin Ali ile görüştüğünü öğrenen Cengiz deliye dönerek, Ali'ye ve Şule'ye hesap sormuştur. Ancak hiç beklemediği gerçekleri öğrenmiştir. Gönül, Zeynep ve Turna'yı mutlu etmek için ona küçük bir sürpriz hazırlamıştır. Zeynep bunu gördüğünde ise kafasını kurcalayan soru işaretleri ile karşı karşıya kalmıştır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *