» 
»
 

Anne 8. bölüm 2. fragman yayınlandı! Yeni bu akşam Star TV'de

Her salı izleyicileri ekran başına kilitleyen duygu yüklü dizi Anne 8. bölümü ile bu akşam Star TV'de yer alacak. Yayınlanan Anne 8. bölüm 2. fragmanı yine herkesi derinden etkiledi. Anne yeni bölümde Zeynep ve Turna yeni evlerinde yeni bir hayata başlayacak. Peki, Zeynep gerçek annesinin Gönül olduğunu öğrenecek mi? Ayrıntılar haberde...

Başrollerini Cansu Dere, Beren Gökyıldız, Vahide Perçin, Gonca Vuslateri ve Berkay Ateş'in birlikte paylaştığı Anne 8. bölümü ile Star TV'de bu akşam yer alacak. Anne 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Anne yeni bölümü ile yine soluk soluğa izlenecek. Gönül'ün Turna'ya verdiği küçük hediye sonrasında gözündeki perdeyi aralayan Zeynep, gerçek annesinin Gönül olduğu gerçeğini öğrenecek mi? Kendisini küçük yaşta terk ettiğini düşündüğü Gönül'ü affedecek mi? Öte yandan Şule ile Zeynep arasında kalan Turna'yı neler bekliyor? Zeynep, Turna'dan vazgeçecek mi? Şule, Melek'i Zeynep'e verecek mi?

ANNE YENİ BÖLÜM GELİŞMELERİ

Zeynep, Gönül'ün gerçek annesi olduğunu öğreniyor. Ancak ona olan minnettarlığı ve öfkesi arasında sıkışıp kalmıştır. Zeynep, Turna'yı alarak yeni bir eve ve hayata taşınmaya karar verir. Şule ise Melek'in söyledikleri sözlerin acısından kurtulmaya çalışsa da bunu başaramamıştır. Cengiz'in davranışları ve tavırlarının altında ezilen Şule, İstanbul'dan gitmeye karar verir. Fakat, Şule'nin Cengiz'den kurtulması o kadar da kolay olmayacaktır.

Gönül ise herşeyden habersizdir. Bir anda karşısına çıkan Zeynep'i, yılların hesabını sorarken bulunca ne yapacağını şaşırmıştır. Gönül, Zeynep'i daha fazla üzmemek için soruları yanıtsız bırakır. Ancak Cahide artık olaya dahil olmuştur. Giderek büyüyen bu tartışmanın bedelini Gönül ödeyecektir. Şule ise Melek'ten vazgeçtiğini sandığı anda, geçmişini hatırlatan bir telefon konuşması sonucunda unuttuğu anneliğini yeniden hatırlayacak ve hayatı alt üst olacaktır.

ANNE SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Şule uzun zamandır peşinde olduğu ve hayatından endişeli olduğu kızı Melek'i nihayet bulmuştur. Melek'e kavuşmanın mutluluğunu yaşarken, Melek'in onun karşısına çıkmak istemeyişi onu şaşırtmıştır. Melek'i ikna etmek için konuşan Şule, geçmişi ona hatırlatarak Melek'in gönlünü almaya çalışır. Ancak Melek'in anne olarak bile görmediği Şule'yi affetmeye niyeti yoktur.

Zeynep ise Melek'in üzülmesini istemez ve Turna ile Şule'nin anneliği arasında vicdanına yenik düşecektir. Turna ise Şule'nin karşısına çıktığında herkesi şaşkına çeviren bir konuşma yapacaktır. Cengiz ise hapisten çıkmış ve Şule'nin peşine düşmüştür. Ali ile Şule'nin görüştüğünü öğrenen Cengiz deliye dönerken, gerçekleri öğrendiğinde şok olacaktır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *