» 
»
 

Anne son bölümü ile izleyicileri gözyaşlarına boğdu! Zeynep'e ne olacak?

Anne dizisi son bölümü ile izleyicilere duygu dolu anlar yaşattı. Star TV ekranlarının sevilen dizisi Anne 13. bölümü ile ekranlara geldi. Son bölümde Zeynep'ten intikam almak isteyen Şule, Melek'i kaçırmak suçuyla onu şikayet etti. Korkulan oldu ve Zeynep hakkında yakalama kararı çıktı. Anne 13. bölümde neler oldu? Detaylar haberde...

Anne dizisi yayınlanan son bölümü ile izleyicilerini gözyaşlarına boğdu. Anne son bölümde, Şule iyice bilendiği Zeynep'i polise şikayet etti. Komiser Sinan olaya dahil olarak Şule'yi sorguya çekti. Şule'nin olanları anlatması ile Zeynep hakkında yakalama kararı çıktı. Gönül ise Zeynep ile Turna'nın yanına giderek durumdan haberdar etti. Köşeye sıkışan Zeynep'in tek çıkış yolu yine kaçmaktı.

İzleyicilerin hem heyecan hem duygu seli yaşadığı Anne dizisi yeni bölüm gelişmeleri merakla bekleniyor. Başrollerinde Vahide Perçin, Cansu Dere, Beren Gökyıldız ve Gonca Vuslateri'nin yer aldığı Anne 13. son bölümde izleyiciler ekran başına kilitlendi. Zeynep'in tutuklanması ve Turna'nın Zeynep'ten ayrılamadığı sahneler seyircilerin yüreğini dağladı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *