» 
 

Antalya dünyaca ünlü müzik devlerine ev sahipliği yapacak

Dünya çapınca binlere hayran kitlesine sahip, müzik piyasasını şarkıları ile alt üst etmeyi başaran Arash, Brianna, Kati Line, Chris Thrace ve Vera Brejneva, 14 - 19 Aralık tarihlerinde yapılması planlanan Dosso Dossi Fahion Show için Türkiye’ye geliyor.

Türkiye’de de çok sevilen parçalara imza atan yıldızlar, Antalya’da konser verecek. Moda severlerin ilgi ile takip ettiği, Dosso Dossi Fashion Show 2017 Moda etkinlikleri kapsamında düzenlenecek konserlerde sahne alacak ünlüler için Akdeniz’in incisi Antalya ev sahipliği yapacak.

Yaklaşık 30 ülkeden 5 bini aşkın kişi ile gerçekleştirilmesi planlanan şov kapsamında, dünya devlerinden Arash, Brianna, Kate Line, Chris Thrace ve Vera Brejneva birer konser verecek. Antalya’nın ünlü otellerinden Mardan Palace Hotel’de düzenlenecek konserlerin 14-19 Aralık tarihleri arasında yapılacağı açıklandı.

Antalya'da bulunan beş büyük oteli kapatarak düzenlenecek olan etlinliğin turizme katkı sağlayacağı, ülkemizin tanıtımı açısından da önemli bir adım olacağı ifade ediliyor. Etkinlik çeşitli sürpriz gösteriler ve Türkiye’nin en büyük maskeli balosuna da ev sahipliği yapacak.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *