» 
»
 

Antalya Konyaaltı'nda kurşun yağmuru: 2 yaralı

Antalya'nın Konyaaltı İlçesi'nde Rozz Otel'de, otel çalışanları ile arasında problem yaşayan kimliği belirlenemeyen saldırganlar otel çalışanlarını silahla ateş açtı. İki otel personelini ağır yaraladı birini de darp etti.

Antalya' Altınkum Mahallesi'nde 414. sokakta Rozz Otel'de dün akşam saat 21:30 sıralarında otele gelen kimliği henüz belirlenemeyen iki kişi, otel personellerine ateş açtı. Ertan Çolar ve Hasan İrinesi'yi ateş yağmuruna tutan şahıslar personelleri silahla birçok yerlerinden ağır yaraladılar. Silahlı saldırganlar personelleri silahla yaralayıp kaçmak istedikleri sırada Şehmuz soyadlı başka bir otel personeli tarafından durdurulmaya çalışıldılar.

Saldırganlar bu kez de Şehmuz'a darp uygulamaya başladılar. Oteldeki diğer çalışanların ve silah seslerini duyan çevredeki vatandaşlar acil sağlık ekiplerini ve polisi aradılar. Ambulansın gelmesi ile olayın olduğu yerde ilk müdahaleleri yapıldı.

Daha sonrasında Ertan Çolar Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi'ne, Hasan İrinesi ise Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırılıp tedavileri başlandı. Tedavileri devam etmekte olan yaralıların doktorların açıklamalarından sonra Hasan İrinesi'nin göğüsünden vurulduğundan dolayı hayati tehlikesinin bulunduğunu, Ertan Çolar'ın ise hayati tehlikesinin bulunmadığını ve durumunun iyiye gittiğini söyledi. 

Antalya Altınkum Mahallesi 414. sokak Rizz Otel'de meydana gelen silahlı çatışmadan sonra Antalya İl Emniyet Müdürlüğü olay yerinde incelemelerinin bitmesinin ardından eli silahlı saldırganları yakalamak için soruşturma başlattı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *