» 
»
 

Antalya'da gözü dönmüş damat katliam yaptı! 2 ölü

Eşi ile yaşadığı sorunları kayınvalidesine mal eden Kadir Gülçelik, kayınvalidesini ve 5 yaşındaki baldızını keçi ağılında otomatik tüfekle taradı. Olay yerinden kaçan zanlı jandarma ekipleri tarafından kısa sürede yakalanar polis merkezine götürüldü

Antalya'nın Gündoğmuş ilçesine bağlı Pelitlidöşek mevkiide yaşanan olay Kadir Gülçelik'in baldızı Ayşe Gülçelik'in cinayet mahalinden kaçarak durumu köy halkına haber vermesi ile ortaya çıktı. İddiaya göre Kadir Gülçelik eşi ile sorundar yaşamakta idi. Çifti ayrılma aşamasına getiren bu olaylardan ötürü amcasının hanımı aynı zamanda da kayınvalidesi olan Şükran Gülçelik'i sorumlu tututuyordu. Gözü dönen damat Kadir Gülçelik, talihsiz kadını evinden yaklaşık 2 kilometre uzaklıkta bulunan keçi ağılında sıkıştırdı. Katil damat beraberinde getirdiği tüfekle ağılın içine rast gele ateş etmeye başladı. Ağılda bulunan kayın valide Şükran Gülçelik ve 5 yaşındaki kızı Zeynep Kader Gülçelik bedenlerine isabet eden kurşunlar nedeni ile olay yerinde hayatlarını kaybetti.

Olay esnasında orada buluna diğer baldız Ayşe Gülçelik şans eseri kurşunlara hedef olmaktan kurtularak olay mahalinden kaçıp köylülere haber verdi. Olay yerine gelen mahalle muhtarı katil damadı silahını bırakması için ikna etmeye çalıştı ancak muhtarıda öldürmek ile tehdit eden Gülçelik jandarmanın cinayet mahaline gelmesi ile oradan kaçtı. Yapılan aramalar sonrasında katil zanlısı damat çok geçmeden 1 km uzaklıktaki Kumluk mevki cinayet silahı ile birlikte yakalandı.

Bölgeden sorumlu savcının yaptığı olay yeri incelemelerinin ardından cansız bedenler otopsi yapılak üzere adli tıp morguna kaldırıldı. Katil zanlısı Kadir Gülçelik'in bir süre önce eşi Ayten Gülçelik'e şiddet uyguladığı gerekçesi ile uzaklaştırma aldığı, karara rağmen şiddet eylemlerine devam eden kocası sebebi ile Ayten Gülçelik'in kadın sığınma evinde kaldığı öğrenildi. Öldürülen Şükran Gülçelik'in damadı tarafından olay öncesindede sürekli tehdit edildiği bilgisi alındı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *