» 
»
 

Antalya'da jandarma aracının geçişi sırasında patlama: 2 asker yaralı

Antalya'da sabah saatlerinde büyük bir patlama meydana geldi. Alınan bilgilere göre jandarma aracının Antalya-Kemer kara yolunda seyir halinde iken, henüz nedeni belirlenemeyen bir sebepten dolayı patlama gerçekleşti. Meydana gelen patlamada jandarma aracı içerisindeki 2 asker yaralandı.

Antalya'da jandarma aracının geçisi esnasında patlama meydana geldi ve patlamada 2 asker yaralandı. Meydana gelen olaydan alınan bilgilere göre, olay sabah saat 09:30 sularında gerçekleşti. Antalya-Kemer kara yolunun Sarıcasu Deresi mevkiindeki Kemer İlçe Jandarma Komutanlığı'na bağlı askeri aracın geçişi esnasında patlama meydana geldi.

Meydana gelen patlamada jandarma aracı içerisindeki 2 asker ayağından hafif derecede yaralandı. Askeri aracın geçişi esnasında minibüs tarzındaki bir aracın geçişi sırasında patlamanın meydana geldiği bilgisi alındı. Patlamanın etkisinden dolayı askeri jandarma aracı içerisindeki iki asker yaralandı. Olay yerine çok sayıda jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Askeri araç içerisinde patlamanın şiddeti ile yaralanan askerler, olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından bölgedeki en yakın hastaneye ambulansla sevk edildi.

Patlamanın gerçekleştiği Antalya-Kemer kara yolunun Antalya istikameti bir süreliğine trafiğe kapatıldı. Olay yeri güvenlik şeridi ile kapatılıp, olay yeri inceleme ekipleri patlamanın olduğu yerde inceleme gerçekleştirdi. Trafik akışı şeritten sağlandı ve polisin olay yerindeki incelemelerinin devam ettiği belirtildi...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *