» 
»
 

Antalya'da pompalı tüfekle soygun!

Antalya'nın Alanya İlçesinde bir iş yerine gelen iki hırsız, ellerindeki pompalı tüfekle iş yerinin camını kırarak içeri girdi ve iki televizyonu alıp kaçtı. Olay, iş yerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

Antalya'nın Alanya İlçesinde bir iş yerinin camını elindeki pompalı tüfeğin dipçiği ile kıran hırsızlar, iş yerinden iki adet televizyonu çalıp kaçtılar. Olay, iş yerinin güvenlik kamerasına saniye saniyem yansıdı. İş yerinin sahibi, hırsızlığı sabah geldiğinde fark etti. İş yeri sahibi "İçeride biz de olabilirdik. Pompalı tüfekle gelmişler" dedi.

Alınan bilgilere göre, Alanya İlçesinin Avsallar Mahallesinde bir beyaz eşya mağazasının önüne dün gece yarısı beyaz bir araçla gelen iki hırsızdan biri, elindeki pompalı tüfekle iş yerinin camını kırarak içeri girdi. İş yerine giren hırsızlar saniyeler içerisinde aldıkları iki televizyonla dışarı çıktı. Arabaya televizyonları taşıyan hırsızlar, araca binerek hızla uzaklaştı.

İş yeri sahibi Salih Aksoy, sabah iş yerine geldiğinde hırsızlığı fark ettiğini, iki televizyonun yanı sıra kırılan cam ve içeride ekranları zarar gören televizyonlar ile birlikte 25 bin TL civarında zarar olduğunu dile getirdi. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı. Hırsızların yakalanması için çalışmalar devam ediyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *