» 
»
 

Antalya'da şüpheli ölüm! Genç kız kaçırıldı mı kaza kurbanı mı?

Antalya’da gece nişanlısıyla görüşmek için evden çıkan genç kız Hülya Seyyar kaçırıldı. 17 yaşındaki Seyyar, kurtulmak için çırpındı ancak otomobilden atılan genç kız öldü. Acılı baba Halil Seyyar faillerin bulunmasını istedi. Soruşturma sürüyor.

Antalya'nın Kepez ilçesinde yaşanan ve genç bir kızın hayatına mal olan olay önceki gece saat 22:00 sıralarında meydan geldi. 17 yaşındaki Hülya Seyyar, gece nişanlısıyla buluşmak üzere dışarı çıktığı sırada yoldan geçen bir araca zorla bindirildi. Çırpınan genç kız araçtan seyir halindeyken atıldı. Bunun sonucunda genç kız hayatını kaybetti. Genç kızın acılı babası Halil Seyyar, faillerin bulunmasını istiyor.

Kepez’de ölen genç kız Hülya Seyyar ailesiyle birlikte yaşıyordu. Gece saat 22.00'de nişanlısı ile görüşmek üzere dışarı çıktığında Antalya Toptancı Hali yakınlarında kimliği henüz tespit edilemeyen kişi ya da kişilerce zorla bir araca bindirildi. Araç hızla olay yerinden uzaklaşırken genç kız bu kişilerin ellerinden kurtulmak için mücadele etti. Camı açarak çığlık atan ve çevredekilerden yardım isteyen Hülya Seyyar’ın çığlıkları üzerine araç içerisindeki kişi ya da kişiler genç kızı Düdenbaşı Mahallesi 2373 Sokak girişinde seyir halindeki araçtan yola fırlattı. Görgü tanıklarının haber vermesi üzerine olay mahalline çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Genç kızın hayatını kaybettiğini belirleyen sağlık ekipleri Seyyar'ın cansız bedenini otopsi için Antalya Adli Tıp Morgu'na götürdü.

Baba Halil Seyyar acıyla feryat etti
Genç kızın babası Halil Seyyar otopsi işlemlerinin devam ettiği sırada yakınları ile birlikte cenazeyi teslim alabilmek için Adli Tıp Kurumu Morgu'na geldi. Olayın şokunu hala atlatamayan baba Halil Seyyar, kızının dün nişanlısıyla görüşmek için dışarı çıktığını, bir saat sonra da eve polislerin geldiğini ifade etti. Kızını polislerin getirdiği kıyafetlerden teşhis eden baba, kaza mı cinayet mi belli olmadığını, ancak kızının hayatını kaybettiğini söyledi. Ne olursa olsun olay aydınlatılsın diye feryat eden abab, faillerin bulunmasını istedi. Halil Seyyar: "Kızım dün nişanlısıyla görüşmek için dışarı çıktı. Aradan bir saat geçtikten sonra eve polisler geldi. Kızımın birkaç kıyafetini getirip 'Bu kıyafetler kızınıza mı ait?' diye sordu. Bize kaza mı cinayet mi ne olduğunun tam belli olmadığını ancak kızımın hayatını kaybettiğini söylediler. Ne olursa olsun bu olayın aydınlatılmasını ve faillerin bulunmasını istiyorum" dedi.

Trafik kazası ihtimali
Polisin yaptığı inceleme sonucu ortaya çıkan bulgularda genç kızın yerdeki yatış şekli, fren izleri ve ayakkabıların konumu itibariyle olayın trafik kazası olma ihtimali değerlendiriliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *