AÖF Güz Dönemi kayıt yenileme ve ders seçimi işlemleri nasıl yapılır?

AÖF Güz Dönemi kayıt yenileme işlemleri 26 Eylül'de başladı. Dört aşamada kayıt işlemlerini tamamlayacak adaylar için son gün 6 Ekim. Peki, AÖF kayıt yenileme işlemleri nasıl yapılır?

AÖF Güz Dönemi kayıt yenileme işlemleri dün başladı. Kayıt yenileme işlemleri son günü 6 Ekim olarak belirlendi. Yani AÖF Güz Dönemi kayıt yenileme işlemleri 26 Eylül ile 6 Ekim tarihleri arasında yapılacak. Kayıt yenileme tarihi uzatılmayacak. Bu nedenle adayların belirtilen tarihler arasında dört aşamalı kayıt yenileme işlemlerini tamamlaması gerekiyor.

AÖF ders seçimi işlemi ise üç aşamadan oluşuyor. İlk aşamada aof.anadolu.edu.tr adresindeki Kayıt Otomasyonu bağlantısı, Kayıt Yenileme linki ile T.C. kimlik numarası ve şifresi ile giriş yapılması gerekiyor. Ardından ikinci aşama olarak, ders seçimi yapılarak, bırakılan dersler belirlenecek. Üçüncü ve son aşamada ise yapılan ders seçim işlemi onaylanmalıdır.

Ders seçimi onaylanmadığı takdirde işlem geçersiz sayılacaktır. Ders seçimi işleminde değişiklik yapan öğrencilerin, en son onayladığı ders seçim işlemi geçerli olacaktır. Ödeme bilgileri de buna göre oluşacaktır. Ödeme tamamlandıktan sonra dersi ekleme ya da silme işlemleri mümkün olmayacaktır.

Ders seçim işlemlerini tamamlayan öğrenciler, bilgi amaçlı kayıt yenileme bilgi dökümü sayfasının çıktısını alabilirler. 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *